Który warsztat wybrać?

Który warsztat wybrać?

ranking warsztatów
ranking warsztatów
Michal Grygier
06.11.2009 12:30, aktualizacja: 02.10.2022 18:53

A to ciekawostka. Słyszałem już o tego typu projektach. Większość z nich była sporym niewypałem. Ten jednak ma szanse zaistnieć. Ba, już chyba zaistniał i to całkiem nieźle.

RankingWarsztatow.pl to serwis w którym możecie znaleźć najlepszy warsztat. Taki, którego akurat potrzebujecie i tym podobne. Dysponuje bazą 30 000 punktów. Jest zatem z czego wybierać. Warto zajrzeć.

Oto co o sobie piszą autorzy serwisu:

Jesienna aura sprzyja stłuczkom i wypadkom, po których konieczna jest wizyta w warsztacie samochodowym. Każdemu jednak zdarzyło się trafić na nieuczciwego mechanika, który nie tylko nie zreperował auta, ale jeszcze kazał sobie za to słono zapłacić. Aby nie ryzykować kolejnego spotkania z takim fachowcem, twórcy RankingWarsztatów.pl radzą sprawdzić, który punkt najlepiej odwiedzić.

Sprawdź …

W maju wystartował nowy portal motoryzacyjny www.RankingWarsztatow.pl. Dysponuje on bazą ponad 30 000 punktów usługowych w całej Polsce: warsztatów samochodowych, punktów wulkanizacyjnych, blacharskich oraz myjni. Serwis pozwala zmotoryzowanym internautom łatwo odnaleźć miejsce, którego w danym momencie potrzebują.

„Dzięki zawartym na portalu informacjom użytkownik wybierze najlepiej oceniany warsztat o określonej specjalności. Sprawdzi też na mapce sposób dojazdu na miejsce. To ogromna oszczędność czasu i minimalizacja ryzyka - wyjaśnia Paweł Dąbrowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Satori Internet Group, firmy do której należy portal.

Żeby odnaleźć potrzebne informacje, wystarczy wejść na stronę www.RankingWarsztatów.pl, wskazać miejsce Polski, które Cię interesuje i natychmiast na ekranie pojawią się adresy warsztatów w najbliższej okolicy. Znajdziesz także krótkie opisy każdego z nich oraz mapkę z dokładnym dojazdem do każdego z punktów.

… i oceń

RankingWarsztatów.pl to miejsce, w którym nie tylko znajdziesz informacje o warsztatach w swojej okolicy, ale także będziesz mógł pomóc w dokonaniu wyboru innym internautom. Większość kierowców przynajmniej raz miała wątpliwą przyjemność oddać swój samochód w ręce niekompetentnego lub nieuczciwego mechanika. Dzięki rankingowi możesz uchronić przed takim rozczarowaniem innych użytkowników aut. Wystarczy, że znajdziesz w bazie danych portalu interesujący Cię warsztat i wyrazisz swoją opinię na jego temat. Każda osoba wchodząca na stronę może przyznać wybranemu warsztatowi klucze, od jednego do pięciu. Po ich ilości przy danym wpisie pozostali użytkownicy będą mogli łatwo zorientować się, jak oceniane są usługi poszczególnych mechaników. Jest też sposób na ukaranie fachowca, który nie spełnił naszych oczekiwań. Z każdym wpisem powiększa się lista tych najlepszych i tych najgorzej ocenionych warsztatów. Dzięki niej każdy kierowca upewni się, czy oddaje swój samochód w dobre ręce.

Portal oferuje także usługę prowadzenia historii napraw Twojego pojazdu online. W specjalnej, elektronicznej książce serwisowej gromadzić można informacje na temat każdej naprawy wykonywanej przez warsztaty znajdujące się w bazie danych portalu. Dzięki historii napraw każdy z użytkowników będzie mógł w dowolnym momencie wrócić do zapisów dotyczących poszczególnych napraw i przypomnieć sobie ich szczegóły.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)