Mercedes Klasy M od Wald International

Mercedes Klasy M od Wald International

Mercedes Klasy M Wald
Mercedes Klasy M Wald
Bartosz Pokrzywiński
15.02.2014 12:04, aktualizacja: 08.10.2022 09:40

Firma Wald International zajmująca się modyfikacjami luksusowych samochodów zapowiedziała swój pakiet stylistyczny dla Mercedesa Klasy M.

Jeszcze jakiś czas temu pisałem "ML". Potem okazało się, że pewnego pięknego dnia Mercedes doszedł do wniosku, że ujednolici nomenklaturę fabryczną i pierwszy SUV w historii marki (nie licząc Gelendy), zostanie przemianowany z ML-a na Klasę M.

Nieco później w firmie Wald International stwierdzono, że skoro w obecnej ofercie pakietów modyfikacji w gamie Mercedesa brakuje modelu Klasy M, to musi się on tam jak najszybciej znaleźć.

Specjaliści z Wald International opublikowali dopiero zapowiedź nowego pakietu dla średniego SUV-a z oferty Mercedesa. Zestaw spojlerów prezentuje się bardzo agresywnie, a to wszystko za sprawą pokaźnych wlotów powietrza zdobiących także nadkola, które dzięki temu poszerzają auto.

Mercedes Klasy M Wald
Mercedes Klasy M Wald

Doszły reflektory z diodami LED, nowe progi, ciemny dach, który wraz z poszczególnymi elementami świetnie akcentuje z białym nadwoziem oraz mocno rozbudowany tylny zderzak z z dyfuzorem i światłami przypominającymi bolidy Formuły 1.

Wisienką na torcie są czarne obręcze aluminiowe z białymi rantami. Na więcej informacji oraz zdjęć musimy jeszcze poczekać. Niemniej jednak Mercedes Klasy M od Wald International trafia na listę najbardziej wulgarnych samochodów. Tak właśnie być powinno.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)