Na wakacje w Polsce? Tylko samochodem!

Na wakacje w Polsce? Tylko samochodem!

Robert Lubański
13 lipca 2020

To będą wakacje inne niż wszystkie.

Pandemia zmieniła cały świat, a także sposób działania wielu instytucji i firm. Kto tylko mógł, zaczął pracować zdalnie, zamknięto granice i biura. Chociaż zaczęliśmy już odmrażać gospodarkę oraz powoli otwierać się na świat, w tym roku większość Polaków planuje wypoczynek w ojczyźnie. Toyota ma dla nich wszystkich specjalną ofertę, z którą warto się zapoznać!

Jak informuje Polska Organizacja Turystyczna, spędzenie tegorocznych wakacji w Polsce deklaruje aż 87 procent ankietowanych Dokądkolwiek byśmy nie zechcieli pojechać – nad Bałtyk, na Mazury czy w Tatry – w realizacji wakacyjnych planów pomoże nam najsilniej związana z Polską japońska marka, czyli właśnie Toyota.

Toyotę i Polskę łączą silne więzi. Świadczy o tym zaangażowanie w rozwój naszej gospodarki. Na Dolnym Śląsku działają, zatrudniające około 3000 osób, nieustannie modernizowane i rozbudowywane fabryki marki – zakłady w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach zajmujące się produkcją silników oraz przekładni do samochodów oferowanych w całej Europie – w tym również w polskich salonach.

Obraz

Toyota radzi sobie w naszym kraju najlepiej, zajmując w 2020 roku pozycję lidera. Dlatego pomimo kryzysowej sytuacji na rynku motoryzacyjnym, by ułatwić Polakom zakup nowego samochodu w czasie, który pozornie może mało temu sprzyja, przygotowała szereg upustów dla klientów, chcących bezpiecznie wyruszyć na wakacje swoim własnym autem. Tę ofertę warto rozważyć, tym bardziej że poza rabatami dodatkowo oferowany jest specjalny, promocyjny leasing.

Polska rusza

Tak właśnie nazywa się nowy program wakacyjnych zniżek Toyoty. Jego inauguracja ma związek z wynikami badań socjologicznych, jednoznacznie wskazujących na to, że z powodu pandemii liczba osób poruszających się na co dzień głównie własnym samochodem, wzrośnie aż do poziomu 80 proc.

Organizacja bezpiecznego urlopu wiąże się dziś przede wszystkim z bezpiecznym dotarciem na miejsce, a pandemia to wciąż niejedyne zagrożenie, jakie może czaić się na drodze na wymarzony urlop. Dlatego lepiej wyruszyć na niego samochodem zapewniającym spokój ducha. Takim, który wspomoże bezstresowy dojazd do naszego celu choćby innowacyjnymi systemami z zakresu bezpieczeństwa czynnego i biernego. By to ułatwić, Toyota przygotowała specjalną ofertę rabatową z ogromnymi upustami sięgającymi nawet 38 000 zł. Promocja obejmuje zdecydowaną większość modeli Toyoty – od miejskiego Aygo po potężnego Land Cruisera.

Obraz

Jednorazowa ulga dla portfela to jednak nie wszystko. W ramach akcji „Polska rusza” nową Toyotę Aygo można kupić już za 37 300 zł lub spłacać w niskich ratach leasingu SmartPlan w wysokości od 431 zł netto miesięcznie. Promocyjne ceny obejmują także pakiety i dodatkowe wyposażenie. Część pakietów oferowana jest bezpłatnie, a część dodatkowego wyposażenia można kupić za symboliczną złotówkę.

Choć Toyocie Aygo niczego nie brakuje, jeśli ktoś chce nabyć samochód większy, promocja obejmuje praktycznie wszystkie pozostałe modele. Wakacyjny, promocyjny cennik popularnego Yarisa Classic zaczyna się od 48 000 zł, a rata leasingu SmartPlan za ten model – od 504 zł netto miesięcznie. Prawie 2000 zł zaoszczędzimy również na zakupie do tego samochodu 16-calowych aluminiowych kół z oponami Goodyear Ultragrip Performance.

Obniżki nie ominęły także najpopularniejszego w Polsce crossovera Toyoty. Na rabatach na Toyotę C-HR możemy zaoszczędzić – zależnie od wybranej wersji – nawet ponad 17 000 zł. Rata leasingu zaczyna się od 815 zł netto miesięcznie. Bezpłatnie otrzymamy w tym modelu nawigację Toyota Touch 2 with Go, która normalnie kosztuje 2500 zł.

Obraz

Niskie ceny bestsellerów

Wakacyjnymi zniżkami objęto nawet największy bestseller polskiego rynku, Toyotę Corollę. Na zakupie japońskiego hitu możemy zaoszczędzić aż 14 500 zł, natomiast miesięczne raty za Corollę w leasingu SmartPlan zaczynają się od 776 zł netto.

Obniżono też ceny dodatkowego wyposażenia, aluminiowych felg i czujników parkowania. Godny uwagi jest fakt, że pojemna i praktyczna Corolla Sedan, idealna dla średniej wielkości rodziny, kosztuje w promocji od 69 900 zł, a miesięczną ratę leasingu wyceniono na 757 zł netto. Maksymalny rabat dla tej wersji wynosi więc aż 16 000 zł! A za przednie i tylne czujniki parkowania zapłacimy tylko symboliczną złotówkę.

Rabatowemu szaleństwu nie oparła się również wygodna i prestiżowa, hybrydowa Toyota Camry. Za przestronnego sedana, mogącego poszczycić się wyjątkowo niskim jak na tę klasę pojazdu średnim spalaniem na poziomie od 5,3 l/100 km, zapłacimy nawet 13 200 zł mniej w ramach tzw. EkoBonusu – rabatu związanego z obniżką rządowej akcyzy na samochody hybrydowe, które pomimo większych pojemności silnika emitują mniej zanieczyszczeń do atmosfery niż analogiczne samochody benzynowe.

Obraz

Wakacyjny cennik Camry zaczyna się zatem od 142 900 zł, a rata leasingu SmartPlan – od 1338 zł netto miesięcznie. Niższe ceny zaproponowano również na zakup dodatkowego wyposażenia.

Na leśne dukty i w trudny teren

"Polska rusza" także w teren. Pokonuje błotniste koleiny, skaliste wzniesienia i przekracza małe strumienie, bo rabatami objęto także samochody z napędem 4x4. W tym legendarnego prekursora segmentu SUV, model RAV4, który przeceniono nawet o 10 000 zł. Na liście wyposażenia w obniżonych cenach znalazły się aluminiowe koła z oponami Nokian, boczne stopnie oraz specjalny pakiet Protection.

Wybierając wersję z benzynowym silnikiem, za darmo otrzymamy nawigację. Jest również szansa na zakup tańszej aż o 14 500 zł, bardzo poszukiwanej przez klientów Toyoty RAV4 Hybrid. Miesięczna rata leasingu SmartPlan dla tego modelu to jedyne 1171 zł netto.

Obraz

Promocyjnymi cenami objęto również Toyotę Hilux. Terenowy pick-up, powszechnie uznawany za niezniszczalny samochód do zadań specjalnych – co już przed laty sprawdziła i udowodniła ekipa Jeremy’ego Clarksona w popularnym brytyjskim programie Top Gear, topiąc go i praktycznie wysadzając w powietrze – jest tańszy o 16 800 zł. Miesięczną ratę leasingu SmartPlan skalkulowano na poziomie od 1307 zł netto.

Rekordowa zniżka na samochody japońskiej marki, w wysokości aż 38 000 zł, dotyczy jej największego, charakteryzującego się niezrównaną dzielnością w terenie modelu – kultowego Land Cruisera. To model, który zna każdy – od Arktyki po pustynię Namib czy Atacama. Kwotę 5000 zł możemy ponadto zaoszczędzić na 19-calowych, aluminiowych kołach z oponami Dunlop.

Ten komfortowy, uniwersalny samochód, zdolny przewieźć każdą drogą nawet 7 pasażerów, można mieć w wersji wyposażenia Premium i z napędem 4x4 za mniej niż 200 tys. złotych. To naprawdę niezrównana propozycja w tej klasie, szczególnie że miesięczną ratę leasingu skalkulowano na poziomie od 2205 zł netto.

Czy warto wyruszyć na wakacje w Polskę? Na to pytanie trzeba sobie odpowiedzieć samemu. Najważniejsze jest jednak to, że niezależnie od decyzji, teraz możemy to zrobić naszą własną, nową Toyotą. Samochodem na wskroś nowoczesnym, oszczędnym i bezpiecznym i przede wszystkim dostosowanym do wielkości naszej rodziny, naszych wakacyjnych potrzeb i możliwości naszego portfela.

Źródło artykułu:WP Autokult
Komentarze (0)