Crossover pełen stylu - Jaguar E-Pace

Crossover pełen stylu - Jaguar E-Pace

Platforma Autokult
28 maja 2021

Praktyczny, dynamiczny i stylowy crossover bez kompromisów istnieje. Jaguar E-Pace łączy w sobie wiele, pozornie sprzecznych cech i robi to z wyjątkową gracją.

Wybierając crossovera oczywistym jest poszukiwanie auta praktycznego na co dzień, sprawiającego radość w trakcie jazdy, ale również wyglądającego nowocześnie i stylowo. Jeśli jednak szukamy także modelu, który poza tymi parametrami jest w stanie również wyróżnić się z tłumu takich samych samochodów na ulicach miasta, wybór staje się znacznie trudniejszy.

Łatwo też przy takich wyborach zmusić się do kompromisów, które są wymuszone przez wiele rynkowych propozycji: jeśli auto ma awangardową stylistykę, może być ciasne w środku, jeśli natomiast jest praktyczne i obszerne w kabinie, to jego wygląd nie porywa. Jaguar E-Pace jest samochodem, który nie kłania się kompromisom, a w dodatku jest pełnoprawnym Jaguarem, czyli prawdziwie oddaje ducha marki, która od dziesiątek lat produkuje fascynujące limuzyny i auta sportowe. Zresztą zobaczcie sami:

Źródło artykułu:WP Autokult
Komentarze (0)