Orlen zamyka punkty gastronomiczne z powodu koronawirusa

Orlen zamyka punkty gastronomiczne z powodu koronawirusa

Orlen zamyka punkty gastronomiczne z powodu koronawirusa
Źródło zdjęć: © mat. prasowe
Aleksander Ruciński
16.03.2020 08:19, aktualizacja: 22.03.2023 12:17

Rozprzestrzeniający się w Polsce koronawirus zmusza kolejne firmy do ograniczenia swojej działalności. Jedną z nich jest Orlen, który ograniczył ofertę gastronomiczną dostępną na stacjach paliw do bezpiecznego minimum.

Stacje paliw już dawno przestały być miejscami, w których kupujemy wyłącznie paliwo. Większość współczesnych placówek przypomina raczej sklep wielobranżowy połączony z restauracją.

PKN Orlen, który posiada największą sieć stacji paliw w Polsce, może pochwalić się bogatą ofertą gastronomiczną sprzedawaną w punktach Stop Cafe 2.0. Niestety z uwagi na epidemię koronawirusa, ich działalność została wstrzymana.

1699 stacji paliw w naszym kraju zawiesza rozszerzoną działalność gastronomiczną. W ofercie pozostaną wyłącznie hot dogi, zapiekanki, kawa i herbata, czyli te najprostsze, a przy tym najpopularniejsze pozycje w menu.

Zawieszenie działalności Stop Cafe stanowi rozszerzenie wcześniejszych działań zapoczątkowanych przez PKN Orlen, mających zapobiegać rozwojowi epidemii koronawirusa. W piątek przedstawiciele koncernu za pośrednictwem mediów społecznościowych informowali o przeprowadzaniu dodatkowej dezynfekcji placówek.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)