Naprawdę Twój Volkswagen – przedsprzedaż rocznika 2022© Materiały partnera

Naprawdę Twój Volkswagen – przedsprzedaż rocznika 2022

Michał Gruszczyk
1 grudnia 2021

Choć zazwyczaj pod koniec roku myślimy o wyprzedaży rocznika, marka Volkswagen daje możliwość zamówienia zupełnie nowego samochodu z rocznika 2022 z atrakcyjnymi rabatami!

Jaki powinien być nowy samochód? Przede wszystkim uszyty na miarę potrzeb jego właściciela. Często wybierając samochody dostępne „od ręki” musimy decydować się na pewnego rodzaju kompromisy. Czasami dostępne w salonach samochody nie posiadają wyposażenia, na którym szczególnie nam zależy, a jeśli już je posiadają, skonfigurowane są w innej niż wymarzonej przez nas kolorystyce. W tej chwili Volkswagen daje możliwość zakupu samochodu z rocznika 2022, „uszytego na miarę”, w specjalnej ofercie przedsprzedażowej.

Kiedy po raz pierwszy włączasz konfigurator na stronie Volkswagena, prawdopodobnie towarzyszy Ci dreszcz wywołany przez pozytywne emocje. Kilkanaście modeli do wyboru, a po wybraniu właściwego, kilkadziesiąt możliwości konfiguracji, zgodnie z własnym gustem. Ważne jest, by konfiguracja była przemyślana i odpowiadała realnym potrzebom użytkownika, ale też każdego dnia, na każdym przejechanym kilometrze, sprawiała radość i satysfakcję z uszytego na miarę nowego samochodu. Rozpocznij swoją przygodę już teraz: https://www.volkswagen.pl/pl/konfigurator.html.

Volkswagen to marka sprzedająca w Polsce kilkadziesiąt tysięcy samochodów rocznie. Popularność tej marki jest niezmienna od lat, a powodem takiego stanu rzeczy są same samochody, które wyróżniają się na tle modeli innych marek. Biorąc pod uwagę konkretne przykłady: Tiguan to kwintesencja SUVa, posiadający idealne wymiary zarówno do jazdy w mieście, jak i w trasie, Golf to wzór pod kątem prowadzenia w segmencie kompakt, a T-Cross to przykład idealnego połączenia indywidualnego stylu z przestrzenią wewnątrz w miejskim nadwoziu. Ale tych wyróżniających z tłumu cech jest znacznie więcej.

Osiem dostępnych kolorów nadwozia, cztery warianty kolorystki wnętrza, sześć wzorów felg aluminowych – to dopiero początek możliwości personalizacji T-Crossa. W opcjach znajdziemy również aż sześć pakietów stylistycznych, które pomagają jeszcze lepiej dostosować wygląd T-Crossa do naszego indywidualnego gustu. Innowacyjne rozwiązania, takie jak asystent jazdy w korku czy aktywny tempomat sprawiają, ze każda trasa zawsze będzie komfortowa. Usługi Streaming&Internet pozwalają na korzystnie z wielu aplikacji, które sprawiają, że T-Cross jest jednym z najbardziej multimedialnych crossoverów na rynku. W ofercie specjalnej T-Cross dostępny jest z rabatem 3 000 zł.

Golf zawsze wyznaczał standardy pod kątem prowadzenia i właściwości jezdnych w klasie kompaktowej, ale teraz stawia też wysoko poprzeczkę jako connected car. Wiele rozwiązań, które dotychczas dostępne były jedynie w samochodach premium, takich jak Touareg, obecnie w Golfie stanowią standard. Klasyczna, a jednocześnie bardzo nowoczesna i dzisiejsza linia nadwozia fenomenalnie realizuje założenia, którym Golf wierny jest od dziesięcioleci. Dzięki aż 6 dostępnym wariantom, wielu wersjom wyposażenia, a także dziesiątkom opcji konfiguracji, Golf może być zindywidualizowany jak jeszcze nigdy. W ofercie przedsprzedaży rocznika 2022 Golf dostępny jest z rabatem 5 000 zł.

Wiele SUVów na rynku dobrze czuje się jedynie na asfalcie. Wiele z nich świetnie sprawuje się w trasie, ale nie radzi sobie w ciasnych miejskich zaułkach. Natomiast Tiguan idealnie łączy niesamowicie przestronne wnętrze, obszerny bagażnik z doskonałymi, niespotykanymi w SUVach właściwościami jezdnymi. Poza opcjonalnym aktywnym zawieszeniem DCC czy napędem na wszystkie koła 4Motion oferuje dziesiątki zaawansowanych systemów z rodziny IQ.Drive, które dbają o komfort i bezpieczeństwo w każdej podróży. Volkswagen Tiguan w ofercie przedsprzedaży rocznika 2022 dostępny jest z rabatem 8 000 zł.

Poważne decyzje wymagają odpowiedniego planowania, ale i odwagi. Patrząc na ofertę przedsprzedaży Volkswagenów z rocznika 2022 jedno jest pewne – z decyzją nie ma co zwlekać. To najlepszy moment na to, by kupić wymarzony model Volkswagena w najlepszej możliwej cenie, a w dodatku, uszytego na miarę naszych indywidualnych potrzeb. Warto sprawdzić tutaj, jak w szczegółach wygląda oferta specjalna na samochody z nowego rocznika.

Wybierz nowego Volkswagena z rocznika 2022 i rozpocznij Nowy Rok po Twojemu!