Ekscytująca CUPRA w Twojej firmie. Formentor i Leon na miesiąc za 1 zł

Ekscytująca CUPRA w Twojej firmie. Formentor i Leon na miesiąc za 1 zł

Źródło zdjęć: © materiały partnera
23.01.2023 09:59

Producenci fascynujących samochodów niezbyt często oferują równie fascynujące promocje. Zupełnie inaczej jest dziś w przypadku CUPRY, którą można jeździć, płacąc jedynie złotówkę za pierwszy miesiąc użytkowania auta. Jak to możliwe?

Wybrać leasing czy wynajem? A jeśli to drugie, to w ofercie średnio- czy długoterminowej? Firmy oraz menadżerowie flot często głowią się nad tym, które rozwiązanie będzie najlepsze dla ich przedsiębiorstwa, a także nad tym, jaki samochód wybrać. Volkswagen Financial Services, który oferuje nowoczesne narzędzia do finansowania zakupu samochodów z koncernu Volkswagen AG, opracował ostatnio nową ofertę, która może ułatwić wybór i rozwiać wspomniane wątpliwości. Nazywa się "CUPRA w Twojej flocie – pierwsza rata za 1 PLN" i nie jest to wyrwany z kontekstu slogan reklamowy.

Oferta nie do odrzucenia – CUPRA za złotówkę!

Za jednym zamachem Volkswagen FS daje firmom możliwość przetestowania nowego modelu oraz sprawdzenia dwóch różnych form finansowania samochodu dla biznesu – to w zasadzie oferta łączona. Jak to działa?

Przedsiębiorca, który w ramach oferty wynajmu średnioterminowego Volkswagen Financial Services zdecyduje się na model CUPRA Formentor i następnie zamówi te pojazdy, po podpisaniu nowej umowy w formie leasingu lub wynajmu długoterminowego FSL (Full Service Leasing), na pierwszą miesięczną ratę wyda złotówkę.

Promocję najprościej opisać w dwóch krokach. Ten pierwszy to najem średnioterminowy, w którym możemy skorzystać ze wspomnianego modelu CUPRA Formentor.

Oferta kierowana jest do średnich i dużych firm, które posiadają we flocie minimum 15 pojazdów. "Jazda próbna" wynajmowanym modelem może trwać nawet dwa lata. By to było możliwe trzeba zawrzeć umowę najmu średnioterminowego z VWFS. Minimum na miesiąc, choć większość klientów decyduje się na minimum trzy miesiące.

W trakcie umowy, którą w dowolnym momencie można skrócić, za wynajmowane pojazdy płaci się stałe miesięczne raty.

Ta propozycja to chyba najlepszy sposób by wybrać na potrzeby firmy sprawdzony samochód, a nie tylko taki, który wydaje się, że może pasować do naszej floty.

Co dalej? Podpisujemy nową umowę na najem długoterminowy tzw. FSL (Full Service Leasing)lub klasyczny leasing, który oferuje dostęp do modeli CUPRA Formentor oraz CUPRA Leon, gdzie pierwszy miesiąc użytkowania auta kosztuje symboliczną złotówkę.

© materiały partnera

Proste? Oczywiście.

Wynajem długoterminowy to rozwiązanie, które gwarantuje również, że naszą flotą zarządzają eksperci, a my nie ponosimy odpowiedzialności wynikających z użytkowania auta takich jak spadek wartości, koszty eksploatacyjne, ubezpieczenie. W pakiecie usług dostępny jest również serwis ASO, wymiana i przechowywanie opon, czy całodobowa usługa assistance.

Dlaczego flotę aut warto wzbogacić o CUPRĘ?

Nazwa CUPRA znana jest od przeszło 20 lat. W pierwszym etapie swojej historii znany emblemat pojawił się na nadwoziach usportowionych modeli Seata i samochodów wyczynowych tej marki. Od 2018 roku jest jednak indywidualnym producentem, a każda CUPRA wyróżnia się dynamicznie stylizowanym nadwoziem i mocnymi silnikami. Początkowo oferowane były jedynie samochody o mocy przeszło 300 KM, ale gama silnikowa została znacząco poszerzona.

Dzięki temu samochody CUPRY są dziś odpowiednim wyborem nie tylko dla fana motoryzacji, który szuka szybkiego i świetnie prezentującego się samochodu, ale także dla klienta biznesowego, który w cenie standardowego auta otrzymuje model nieoczywisty, wyróżniający się na drodze i pozytywnie wpływający na wizerunek przedsiębiorstwa. CUPRA nie jest przy tym samochodem trudnym w eksploatacji, ponieważ w ofercie pojawiła się również odmiana z silnikiem 1.5 TSI, znanym np. ze SKODY SUPERB czy Audi A3.

© materiały partnera

Wspomniana wersja silnikowa dostępna jest dziś w modelu CUPRA Formentor, który sam w sobie jest wart zainteresowania. To kompaktowej wielkości SUV, w którego wnętrzu wygodnie usiądzie pięcioro pasażerów. Jego bagażnik jest pojemny, a do tego auto wyposażone jest w szereg systemów wspomagających jazdę i nowoczesny system multimedialny. Ma więc wszystko, aby pełnić rolę reprezentacyjnego auta dla menedżera w średniej i dużej firmie. Sportowy duch marki nie wpływa w negatywny sposób na praktyczne cechy samochodu.

Dzięki szerokiej gamie oszczędnych silników i różnych wersji wyposażenia, a także dzięki promocyjnej ofercie Volkswagen Financial Services, samochody marki CUPRA mogą idealnie sprawdzić się jako element floty firmowej. Sprawdź sam – więcej o finansowaniu przeczytasz na stronie: CUPRA w Twojej flocie - VWFS.PL.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie