Volvo XC90 Excellence – luksus do kwadratu według Volvo

Volvo XC90 Excellence – luksus do kwadratu według Volvo

Volvo XC90 Excellence – luksus do kwadratu według Volvo
Marcin Łobodziński
15.04.2015 07:30, aktualizacja: 02.10.2022 10:23

Volvo przedstawia wyjątkowo luksusową odmianę swojego topowego produktu jakim jest model XC90.

Volvo XC90 Excellence jest najbardziej luksusowym modelem tej marki jakim będzie można wyjechać z salonu i jaki kiedykolwiek opuścił fabrykę. Auto zostanie zaprezentowane podczas salonu samochodowego w Szanghaju.[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5Jr0nbUNVxY[/youtube]Wnętrze wręcz opływa luksusem, ale najbardziej radykalnym posunięciem była instalacja jedynie czterech indywidualnych foteli z ogrzewaniem i wentylacją zamiast siedmiu standardowych miejsc siedzących. XC90 Excellence ma wszystko, czego można oczekiwać po luksusowej limuzynie najwyższej klasy. Nie brakuje rozbudowanego systemu multimediów i rozrywki, a o dźwięk zadbała firma Bowers & Wilkins. Muzyka płynie z 19 głośników.

Obraz

Pasażerowie drugiego rzędu mają do dyspozycji duże ekrany, lodówkę, stoliki, a także ogrzewane i chłodzone miejsca na napoje, które można popijać również z kieliszków. Te ostatnie są kryształowe i zostały wykonane przez szwedzką firmę Orrefors. O dobry nastrój pasażerów dba nie tylko rozbudowane audio, ale też czterostrefowa klimatyzacja z jonicznym oczyszczaniem powietrza usuwającym kurz i dym.

Co dla niektórych może być istotne, auto wyróżnia się z zewnątrz jedynie stosownymi oznaczeniami i ozdobnymi listwami. Model ten pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)