TestyŠkodaPrezentacja: Nowa Škoda Karoq - teraz jest bardziej surowa

Prezentacja: Nowa Škoda Karoq - teraz jest bardziej surowa

Maciej Gomułka
21.12.2021 11:24, aktualizacja: 07.07.2023 10:59

Historia Skody Karoq zaczyna się w 2017 roku, kiedy model Yeti znalazł nowoczesnego następcę. Samochód zdobył dużą popularność i dobrze wpisywał się w aktualne trendy. Po czterech latach przyszedł czas na zmiany, które poznacie w tym filmie

Skoda Karoq - test wideo

Najwięcej zmian wizualnych można dostrzec w przedniej części samochodu, która jest teraz spójna z nowym językiem stylistycznym Skody. Karoq ma przeprojektowane lampy, grill oraz zderzak. Niektóre rozwiązania mają poprawić aerodynamikę samochodu i tym samym zmniejszyć emisję spalin. Z tyłu również mamy przeprojektowany zderzak oraz lampy. Na klapie znalazł się też nowy, dłuższy spojler, który ma optycznie wydłużać samochód.

Nowa Skoda Karoq jest dostępna w wersji Ambition, Style oraz Sportline natomiast pod maskę może trafić jeden z pięciu silników. Najmocniejszy wariant ma 190 KM. Do wyboru są 3 jednostki benzynowe oraz dwie wysokoprężne.

Zmiany objęły również wnętrze samochodu. Do wyboru są pakiety eko, które obejmują wykończenie materiałami pochodzącymi z recyklingu. Dodatkowo odświeżona Skoda Karoq w wersji wyposażenia Style dostępna jest po raz pierwszy z regulacją fotela pasażera siedzącego z przodu z funkcją pamięci.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)