Nie będziemy informowani o stanie zdrowia Michaela Schumachera

Nie będziemy informowani o stanie zdrowia Michaela Schumachera

Nie będziemy informowani o stanie zdrowia Michaela Schumachera
Źródło zdjęć: © [fot. Zdjęcie Michaela Schumachera (fot. Schutterstock / efecreata mediagroup)](http://www.shutterstock.com/pl/pic45963241/stockphotovalenciaspainfebruaryftestmichaelschumacheronfebruaryincheste.html?src=P1Oqd6vBQFDFxr0CrvQpeQ111)
Marcin Łobodziński
14.03.2016 08:45, aktualizacja: 02.10.2022 08:29

Stan zdrowia Michaela Schumachera jest na tę chwilę zagadką, a jego menedżerka Sabine Kehm powiedziała niedawno mediom, że nie będzie już żadnych oficjalnych komunikatów ani publicznych informacji na ten temat. Oznacza to, że przez długi czas niczego nowego się nie dowiemy.

Rodzina Michaela Schumachera i Sabine Kehm, jego menedżerka postanowili nie informować mediów o stanie zdrowia Michaela. Jest to spowodowane plotkami, jakie pojawiają się po każdej, choćby najdrobniejszej informacji. Jak twierdzi Kehm, każde słowo na temat Schumachera to katalizator do spekulacji. Przykładem może być krótka wypowiedź Luci di Montezemolo z lutego bieżącego roku: Mam pewne wieści i niestety nie są one dobre”, która stała się tematem do artykułów na temat stanu zdrowia kierowcy i nadziejach na wyleczenie. Jego rodzina jest już zmęczona nagłówkami w gazetach o tym jak bardzo może być źle.

Od ponad roku nie wydano żadnego oficjalnego oświadczenia o stanie zdrowia Michaela Schumachera i może to potrwać jeszcze kilka lat. Rodzina kierowcy liczy na wyrozumiałość taką, jaką okazywano w czasie gdy był aktywnym sportowcem. Jego życie prywatne i rodzinne zawsze było otoczone pewną tajemnicą, a media niespecjalnie w to wnikały.

Niebawem jednak nazwisko Schumacher może wrócić na nagłówki sportowych gazet, bo dynamicznie postępuje kariera syna Michaela - Micka. Młody Niemiec w zeszłym roku zaczął jeździć bolidami jednomiejscowymi zwyciężając jeden wyścig w ADAC Formula 4. Po tym zadebiutował w stawce Challenge Formula 2000 Championship i obecnie jest na 10. miejscu w klasyfikacji generalnej.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)