Michael Schumacher pozostanie ambasadorem Mercedesa

Michael Schumacher pozostanie ambasadorem Mercedesa

Michael Schumacher pozostanie ambasadorem Mercedesa
Źródło zdjęć: © [Zdjęcie Michaela Schumachera z Shutterstock](http://www.shutterstock.com/pl/pic98090870/stockphotomelbourneaustraliamarchmichaelshumachersmilestothefansafterherunswideandgets.html?src=/jd6MQA/yE5foAqFdq5GRA215)
Marcin Łobodziński
04.08.2014 18:42, aktualizacja: 08.10.2022 09:10

Michael Schumacher mimo słabej formy zdrowotnej w ostatnim czasie, cały czas zarabia pieniądze. Niedawno Mercedes, a konkretnie Dieter Zetsche – prezes Daimlera – poinformował o tym, że Schumacher wciąż będzie pełnił rolę ambasadora marki.

Można powiedzieć, że kariera Michaela Schumachera zamyka się w koło, a na całym jego obwodzie można by wypisać Mercedes-Benz. To dzięki tej marce Michael trafił na szczyt motorsportu i dzięki niej godnie z tego szczytu zszedł, kończąc wyścigową historię. Gdybyśmy mieli w to koło wstawić markę Ferrari, pewnie znalazła by się w środku. Michael po odejściu z włoskiej stajni pełnił rolę ambasadora Mercedesa, a jego nazwisko będzie nadal kojarzone z koncernem ze Stuttgardu.

Jesteśmy zadowoleni z pozytywnego rozwoju sytuacji i gorąco wierzymy, że wszystko będzie nadal szło w dobrym kierunku. Nie widzimy żadnego powodu, by zmieniać coś w naszym kontrakcie. – powiedział dla Auto Bild Dieter Zetsche.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)