Kupcie tego pięknego spidera. Właściciel przekaże pieniądze na szczytny cel

Kupcie tego pięknego spidera. Właściciel przekaże pieniądze na szczytny cel

Alfa została wystawiona na sprzedaż za 40 tys. zł
Alfa została wystawiona na sprzedaż za 40 tys. zł
Źródło zdjęć: © fot. Giełda Klasyków
Aleksander Ruciński
08.10.2021 09:11, aktualizacja: 14.03.2023 14:49

Alfa Romeo Spider z 1985 roku bez wątpienia zasługuje na miano ciekawego youngtimera. Poszukujący przyzwoitego egzemplarza powinni zainteresować się opisywaną ofertą. Tym bardziej, że przy okazji mogą zrobić coś dobrego.

Prezentowana Alfa Romeo Spider została wyprodukowana w 1985 roku na rynek amerykański. 6 lat temu trafiła jednak do Polski, gdzie dokonano niezbędnych napraw. Alfa przeszła m.in. remont silnika i skrzyni biegów oraz wymianę sprzęgła.

Była używana raczej sporadycznie, jako auto weekendowe. W końcu jednak właściciel podjął decyzję o rozstaniu, lecz z uwagi na sentyment do auta uznał, że nie będzie to zwykła sprzedaż. Zobowiązał się bowiem do przekazania całej kwoty na szczytny cel. Pieniądze, które wyłoży klient trafią prosto na konto Domu Dziecka Niewidomego przy ul. Obrońców 24 w Warszawie.

W akcję włączyli się również mechanicy z warsztatu Auto Reduta, którzy we wrześniu 2021 roku przeprowadzili kompleksowy serwis alfy i usunęli wszystkie mankamenty. Auto nie jest idealne, ale na chwilę obecną nie wymaga wkładu finansowego. Na pokładzie jest nawet działająca klimatyzacja.

Alfa Romeo Spider (1985)
Alfa Romeo Spider (1985)© fot. Giełda Klasyków

Jeśli jesteście gotowi wyłożyć 40 tys. zł za to cudo, przy okazji pomagając niewidomym dzieciom, więcej informacji znajdziecie w ogłoszeniu na Giełdzie Klasyków.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)