Korzystać, nie posiadać, czyli ŠKODA NAJEM ALL INCLUSIVE

Korzystać, nie posiadać, czyli ŠKODA NAJEM ALL INCLUSIVE

Korzystać, nie posiadać, czyli ŠKODA NAJEM ALL INCLUSIVE
Julian Grabowski
22.09.2022 11:10, aktualizacja: 13.03.2023 15:38

Czasy się zmieniają, wraz z nimi zmienia się także społeczny stosunek do posiadania i kierowców do sposobu nabywania samochodów. W kolejnych latach coraz popularniejsze będą więc oferty pozwalające na subskrypcję wymarzonego auta – taką usługę właśnie wprowadziła ŠKODA.

Nastała era subskrypcji, to już pewne. Smartfony, czytanie książek online, streaming filmów i seriali, dostęp do muzyki z całego świata – to tylko część usług, za które co miesiąc miliony ludzi uiszcza opłaty abonamentowe. Często nie muszą nawet pamiętać o płatności, wystarczy przecież, że w odpowiedniej aplikacji zapiszą dane karty płatniczej, a odpowiednie kwoty będą pobierane automatycznie. Dlaczego takie rozwiązania zyskują na popularności? To proste, są bardzo wygodne i odpowiadają tym samym na potrzeby dzisiejszej rzeczywistości. Z tego powodu subskrypcje wkraczają również do świata motoryzacji.

Najem, czyli płatność za korzystanie z samochodu

ŠKODA oferuje liczne formy finansowania samochodu, w tym kredyty i leasingi, także takie, w ramach których można płacić niską miesięczną ratę, a po zakończeniu umowy zwrócić auto do dealera i podpisać umowę na nowy model. Jednak oferta Najem All Inclusive to krok dalej w kierunku subskrypcji samochodu – tu otrzymujemy pełen pakiet usług, sprawiających, że w rzeczywistości kierowcy nie interesuje nic innego, niż tankowanie i czerpanie przyjemności z jazdy nowym samochodem.

Obraz

Pozostaje pytanie – czy kierowcy rzeczywiście szukają takich usług? Skoda przytacza kilka badań. Według raportu „The Sharing Economy” opublikowanego przez PricewaterhouseCoopers aż 75% osób z tzw. pokolenia Y (urodzonych w latach 80. i 90. XX wieku) woli płacić za dostęp do dóbr i usług, zamiast kupować je na własność. Do tego kierowcy obawiają się wyboru auta używanego.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Opinia24 na zlecenie ŠKODY, Polacy najczęściej obawiają się niespodziewanej awarii auta (51%), kosztów związanych z naprawami (44%) i kosztów utrzymania samochodu (40%). Odpowiedzią może być więc atrakcyjna oferta najmu samochodu, szczególnie, że według badań aż 78% polskich kierowców nie spotkało się dotychczas z tego typu oferta wynajmu długoterminowego wśród marek popularnych.

ŠKODA wpisując się w aktualne trendy sięga właśnie po Najem All Inclusive, którego najważniejszymi cechami są stałe miesięczne raty, wszystkie dostępne usługi wliczone w koszt wspomnianej opłaty, a także możliwość wyboru nowej ŠKODY nawet co 2 lata!

Obraz
Obraz;

Płacisz jak w abonamencie, jeździsz jak własnym

Zacznijmy od tego, że dziś wynajem długoterminowy, szczególnie patrząc przez pryzmat ofert dla firm, kojarzy się z dostępnością wybrakowanych egzemplarzy aut, które trzeba wybierać „z placu”, bo firmy wynajmujące zamawiają hurtem podstawowe wersje takich samochodów.

W Najmie ŠKODY dostępne są natomiast wszystkie modele czeskiej marki, w każdej możliwej odmianie, a co najważniejsze – kierowca nie musi wybierać z gotowych aut, ale może skonfigurować własny egzemplarz i zlecić jego produkcję! W takiej ofercie kilka tysięcy złotych za opcjonalne wyposażenie jedynie marginalnie wpływa na wysokość miesięcznej raty.

Oferta Najem All Inclusive skonstruowana jest w taki sposób, aby płacić jak najniższe opłaty miesięczne, a na koniec umowy zwrócić auto i wziąć nowe, a mimo to kierowca nadal może konfigurować warunki abonamentu według własnych potrzeb.

W najmie nie trzeba uiszczać pierwszej wpłaty, ale jeżeli kierowca chce to zrobić, np. inwestując pieniądze ze sprzedaży starego auta, może wpłacić do 10% wartości, znacząco obniżając wysokość miesięcznych opłat. Może też wybierać długość umowy – od 24 do 48 miesięcy, a także zadeklarować roczny przebieg – od 10 do nawet 40 tys. km.

Obraz

I tak doszliśmy do dodatkowych usług, które zawsze wliczone są w koszt miesięcznej opłaty za korzystanie z nowego samochodu ŠKODY. W cenie otrzymujemy, na cały okres najmu, pełen pakiet ubezpieczenia, zawierający nie tylko OC i AC, ale także Assistance 24h i gwarancję mobilności, bo przysługuje nam samochód zastępczy w razie takiej potrzeby.

Kierowca nie musi martwić się też kosztami serwisu, ponieważ wszystkie przeglądy, a więc koszty robocizny i części eksploatacyjnych, są wliczone w cenę. Samochód w Najmie All Inclusive może być też objęty usługą wymiany i przechowania opon – wtedy zakup tzw. zimowek również leży po stronie ŠKODY, a nie wynajmującego samochód kierowcy.

Jak widać, korzystający z najmu naprawdę nie będzie miał żadnych zmartwień podczas trwania umowy abonamentowej. Co więcej, prosta konstrukcja tej oferty oraz minimum związanych z nią formalności ułatwiają życie kierowcy, który wybierając taką usługę szuka właśnie, tak cenionego przez Polaków, świętego spokoju.

Co więcej, już po dwóch latach (w zależności od wybranej długości subskrypcji) można zostawić używane auto w salonie i wyjechać z niego kolejnym nowym modelem ŠKODY, podpisując kolejną umowę abonamentową. Tak, to jest tak proste…

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)