TestyRenaultKamper Renault Master Ebacamp - jedna wada, brak zalet

Kamper Renault Master Ebacamp - jedna wada, brak zalet

Mateusz Żuchowicz
09.11.2020 10:47, aktualizacja: 30.09.2022 23:20

Średnie i małe kampery kierowane są głównie do osób młodych, które chcą aktywnie spędzać wolny czas, skupiając się na podróżowaniu, a nie postawieniu kampera na kempingu. To sprawia, że dla takich ludzi ważne są pewne aspekty. Mniejsze wymiary od regularnego kampera, przemyślane i proste rozwiązania, dobrze zagospodarowana przestrzeń oraz nowoczesny wygląd. W końcu chodzi tutaj o ludzi młodych.

Testowany przez nas kamper został zbudowany przy współpracy Renault i firmy Ebacamp. Za bazę wybrano Mastera w wersji L2H1. Niestety efekt tej współpracy nie jest zachwycający. Ebacamp jest zupełnym przeciwieństwem wszystkich wcześniejszych założeń. Począwszy od nudnego i totalnie nieprzyciągającego wzroku wyglądu, po słabe wykonanie i jeszcze gorsze rozplanowanie wnętrza. Największym problemem jest jednak cena. Samochód w takiej wersji kosztuje 255 tys. zł netto, co jest bardzo wygórowaną ceną jak za taki efekt.

To jednak nie wszystko. Ten samochód kryje w sobie tyle niespodzianek i rozwiązań, które zamiast ułatwiać, to utrudniają życie, że Mateusz podczas testu nie mógł w to uwierzyć. Przekonajcie się sami. Zapraszamy na nasz test.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)