Dwa tajemnicze motocykle Yamahy już za 6 dni

Dwa tajemnicze motocykle Yamahy już za 6 dni

Dwa tajemnicze motocykle Yamahy już za 6 dni
Źródło zdjęć: © fot. blog.motorcycle.com
Dominika D.
18.03.2014 07:50, aktualizacja: 08.10.2022 09:34

Yamaha opublikowała w sieci tajemnicze wideo, będące zapowiedzią dwóch modeli motocykli. Na stronie poświęconej nowemu projektowi producenta pojawił się także licznik, który wskazuje, że do ich premiery pozostało już tylko 7 dni.

Na stronie internetowej Revstation Yamaha opublikowała 15-sekundowe wideo, które jest zapowiedzią tego, co producent pokaże już za 6 dni. W materiale przedstawiono dwie zupełnie różne maszyny: jedna z nich jest prawdopodobnie motocyklem sportowym, a druga to maxi skuter. Źródła spekulują, że motocyklem sportowym będzie długo oczekiwana Yamaha R3, a skuterem trójkołowy model Tricity.

Wideo jest utrzymane w futurystycznym klimacie i raczej nie ma wątpliwości, że jest ono początkiem historii, której kontynuacja nastąpi już niebawem.

Warto też zauważyć, że strona Revstation dostępna jest w języku angielskim i tajskim. Zdaniem serwisu blog.motorcycle.com może to oznaczać, że nowe modele przeznaczone są przede wszystkim dla klientów z Tajlandii. Niewykluczone jednak, że będą sprzedawane również w Stanach Zjednoczonych i Europie. Te i inne domysły zostaną zweryfikowane już niebawem.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)