Clarkson, May i Hammond filmują w Polsce? Widziano ich w Gdańsku

Clarkson, May i Hammond filmują w Polsce? Widziano ich w Gdańsku21.06.2022 06:56
Popularni prezenterzy "The Grand Tour"
Popularni prezenterzy "The Grand Tour"
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / Amazon

Polscy fani programów "The Grand Tour" i "Top Gear" mogą zacierać ręce. Wszystko wskazuje, że kultowa trójka obrała Gdańsk za cel kolejnych nagrań. Znani prezenterzy i ich nietypowe auta byli widziani na ulicach Trójmiasta w poniedziałek 20 czerwca.

O obecności Clarksona, Hammonda i Maya w Gdańsku donosi portal trojmiasto.pl powołujący się na doniesienia czytelników. "Co robili popularni dziennikarze motoryzacyjni w Gdańsku? Informacje na ten temat są zdawkowe. Możemy się jedynie domyślać, że realizowali zdjęcia do kolejnego odcinka swojego telewizyjnego show" - czytamy na łamach lokalnego serwisu.

Informacje o nietypowych gościach potwierdzili również użytkownicy Reddita, którzy na dowód dołączyli zdjęcia przedstawiające kultową trójkę. Jedno z nich zrobiono najprawdopodobniej w terminalu promowym w Gdyni. Kolejne pochodzą już z ulic Gdańska.

Jak wynika z relacji świadków, prezenterom towarzyszyła ekipa filmowa. Uwagę przykuły też nietypowe auta - to najprawdopodobniej Mitsuoka Excalibur, Chevrolet SSR i Crosley Convertible. Wygląda na to, że szykuje się naprawdę wyśmienity odcinek. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć prezenterom miłego pobytu w Polsce i czekać na premierę nowego sezonu "The Grand Tour".

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)