Zielone ferrari 488 spider zostało skradzione nad morzem. To znany egzemplarz

Zielone ferrari 488 spider zostało skradzione nad morzem. To znany egzemplarz04.08.2020 13:25
Zielone ferrari zostało skradzione w Mielnie.
Zielone ferrari zostało skradzione w Mielnie.
Źródło zdjęć: © fot. Maciej via facebook.com/carspottingzp/

W niedzielę 2 sierpnia na terenie Mielna doszło do kradzieży charakterystycznego ferrari 488 spider. To prawdopodobnie jedyny polski egzemplarz ubrany w jaskrawą zieleń. Mimo że samochód rzuca się w oczy, jak dotąd nie udało się go odnaleźć.

Zielone ferrari 488 spider to samochód dobrze znany wielu mieszkańcom Poznania. Trudno o bardziej charakterystyczny egzemplarz. Nie przeszkodziło to jednak w dokonaniu zuchwałej kradzieży. W niedzielę 2 sierpnia auto zniknęło z parkingu w Mielnie.

Gdy informacja o kradzieży została opublikowana w mediach społecznościowych, szybko znalazły się osoby, które tego samego dnia widziały zielone ferrari w kilku zakątkach Polski. Sądząc po relacjach świadków, auto przemierzało drogę S7 w okolicach Ostródy. Potem widziano je w Olecku, skąd niedaleko do granicy kraju.

Czyżby zielone 488 trafiło na Wschód? Policja bada sprawę. "Z uwagi iż postępowanie w tej sprawie jest śledztwem, dalsze informacje może udzielić prokuratura" mówi cytowany przez "Głos Wielkopolski" st. asp. Rafał Skoczylas z koszalińskiej komendy.

Pozostaje mieć nadzieję, że auto powróci do prawowitego właściciela, choć biorąc pod uwagę, że od kradzieży minęły już 2 dni, szanse na to są coraz mniejsze.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)