Stracił pracę w warsztacie. Zemścił się w bardzo brzydki sposób

Stracił pracę w warsztacie. Zemścił się w bardzo brzydki sposób

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Policja
Aleksander Ruciński
31.01.2023 14:29, aktualizacja: 31.01.2023 15:37

41-latek z Warszawy postanowił zemścić się na byłym pracodawcy. W nocy zakradł się do warsztatu, skąd zwinął kilka cennych łupów. Narobił też poważnych zniszczeń i oczerniał warsztat w internecie. Łącznie usłyszał 15 zarzutów.

O sprawie informuje Polska Agencja Prasowa, powołująca się na rzeczniczkę Komendy Rejonowej Warszawa IV nadkom. Martę Sulowską.

Policjanci z warszawskiej Woli otrzymali zgłoszenie dotyczące włamania do warsztatu samochodowego. Jak udało się ustalić, zamaskowany mężczyzna przeskoczył przez ogrodzenie, włamał się, a następnie uszkodził warsztat i zaparkowane w nim auta.

– Większość z nich miała powybijane szyby, powyrywane lusterka, wgniecione podłokietniki, nawet został wylany olej w bagażniku, który uszkodził tapicerkę jednego z aut – wyjaśniła nadkomisarz.

Jakby tego było mało, sprawca ukradł również sprzęt elektroniczny – zarówno z aut, jak i z budynku. W toku działań udało się wyłonić głównego podejrzanego. To były pracownik, który niedawno został zwolniony.

41-latek został zatrzymany w województwie świętokrzyskim. "W trakcie przeszukania pojazdu, który znajdował się na posesji, a następnie lokalu w Warszawie policjanci zabezpieczyli przedmioty pochodzące z włamania"  czytamy w komunikacie PAP.

Mężczyzna został doprowadzony do komendy, gdzie usłyszał łącznie 15 zarzutów karnych, w tym zarzut kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia. Jak udało się ustalić, odpowiadał również za negatywne komentarze w sieci, które obiecał usunąć w zamian za korzyść majątkową. 41-latkowi grozi 10 lat więzienia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)