Spyker w tarapatach finansowych

Jak podają holenderskie media, Spyker ma trudności z regularnym wypłacaniem pracownikom pensji.

Obraz

Nie znamy wielu szczegółów, ale redakcja Autoblog.nl powołując się na kilka źródeł poinformowała, że w tym miesiącu pracownicy Spykera nie otrzymają wypłat. Najprawdopodobniej nie są to tylko chwilowe problemy.

Sytuacja taka miała miejsce już kilkukrotnie. Zatrudnieni zostali zapewnieni, że wtedy, gdy sytuacja finansowa firmy się poprawi dostaną premie.

W lipcu część zasobów firmy, w tym koncepty i modele wyścigowe, miało trafić pod młotek. Spyker zdążyć jednak na czas spłacić zaległe podatki i do licytacji ostatecznie nie doszło.

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY