Przeżył zderzenie z pociągiem. Później próbował wrócić do płonącego samochodu

Przeżył zderzenie z pociągiem. Później próbował wrócić do płonącego samochodu

Kierowca z Bułgarii próbował dostać się do płonącego samochodu po zderzeniu z pociągiem
Kierowca z Bułgarii próbował dostać się do płonącego samochodu po zderzeniu z pociągiem
Źródło zdjęć: © Facebook
10.05.2023 14:08, aktualizacja: 10.05.2023 15:09

Kierowca audi a4 z Bułgarii musiał być w ogromnym szoku po przeżyciu silnego zderzenia z pociągiem, ponieważ to, co zrobił, wydaje się wręcz irracjonalne. Wszystko widać na filmie.

Zdarzenie miało miejsce w Bułgarii. Film został nagrany chwilę po tym, jak czarny sedan został potrącony przez pociąg na przejeździe kolejowym. Nie znamy wszystkich okoliczności wypadku, ale według komentarzy użytkowników w mediach społecznościowych za zderzenie odpowiada kierowca audi. Nie ma jednak jeszcze dostępnych raportów policyjnych, które by to potwierdzały.

Dobra wiadomość jest taka, że nikt nie został ranny, a kierowca wyszedł z pojazdu bez szwanku. To, co stało się później, jest jednak trudne do zrozumienia. Mężczyzna zaczął rzucać kamieniami w przednią szybę pojazdu, próbując ją wybić i ponownie dostać się do płonącego samochodu. Ostatecznym celem było znalezienie i uratowanie jego... telefonu.

Osoba nagrywająca film poradziła mu, aby przestał szukać swojego telefonu i zamiast tego spróbował wepchnąć samochód z powrotem na koła. Zaledwie kilka sekund później do akcji wkroczyła gaśnica, która najwyraźniej pochodziła z zestawu bezpieczeństwa samochodu, który wyleciał z bagażnika podczas wypadku. Lokalne media donoszą, że samochód miał instalację LPG w bagażniku. Na szczęście nie doszło do wybuchu, a ogień udało się ugasić.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)