Prezes Forda przedpremierowo pokazał mustanga Jimmy’emu Fallonowi

Prezes Forda przedpremierowo pokazał mustanga Jimmy’emu Fallonowi

Mustang za moment doczeka się nowej wersji
Mustang za moment doczeka się nowej wersji
Źródło zdjęć: © licencja/GettyImages
14.09.2022 16:00, aktualizacja: 13.03.2023 15:43

W przededniu premiery nowej generacji Forda Mustanga, amerykański producent opublikował nietypową prezentację auta i reakcję znanego komika.

Dzień przed debiutem najnowszej odsłony kultowego modelu, która nastąpi lada moment w Detroit, amerykański komik i prezenter Jimmy Fallon mógł zobaczyć to, co pozostaje niedostępne dla oczu zwykłych śmiertelników – egzemplarz przedpremierowego mustanga.

Wyjątek od cenzury

Na nagraniu, które Ford udostępnił na Twitterze, widać, jak prezes Forda prezentuje samochód komikowi.

Film nie zdradza jednak zbyt wiele. Samochód jest ukryty pod warstwą pikseli, a dużą część rozmowy Farley’a z Fallonem zagłusza dodany w tzw. postprodukcji pomruk silnika.

Szturm elektroniki

Kontekst pozwala się za to domyślać, że sam kokpit nowych mustangów zostanie mocno zmieniony w porównaniu do poprzedniej wersji. Pomiędzy zachwytami komika możemy też usłyszeć słowa szefa Forda o "dużej zmianie", która najpewniej obejmie ekran główny i wprowadzi elektroniczne zegary.

Piksele nie zdołały natomiast ukryć, że bryła Mustanga najpewniej nie zmieni się diametralnie w stosunku do ustępującej wersji. Podobna, a może wręcz identyczna, ma być też gama silnikowa, która już za moment przestanie być zagadką.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)