Mercedes znanej celebrytki mknie pasem awaryjnym. "Pośpiech to rodzaj adrenaliny, który uzależnia"

Klaudia El Dursi łamie przepisy drogowe? Nagranie obiegło sieć
Klaudia El Dursi łamie przepisy drogowe? Nagranie obiegło sieć
Źródło zdjęć: © Twitter

28.06.2024 10:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia El Dursi to gwiazda telewizji TVN, której nie udało się wygrać w programie Top Model, ale i tak zrobiła po nim karierę. Prowadzi jednak nie tylko "Hotel Paradise", ale też sportowego Mercedesa, za kierownicą którego może zrobić niechlubną karierę.

El Dursi jest posiadaczką sportowego Mercedesa-AMG GT 4 Door Coupe. "Wyczyny" z tym pojazdem (bo nie wiemy kto kierował) zostały udokumentowane nagraniami i zdjęciami przez przypadkowe osoby i są wysyłane na kanały poświęcone nieprawidłowym zrachowaniom na drodze. Prowadzący kanał "Bandyci Drogowi" przygotował prześmiewczy film z kompilacją wykroczeń drogowych popełnionych rzekomo przez El Dursi, choć jedno co wiemy na pewno, to to, że to jej auto.

Na nagraniach widać m.in. jej Mercedesa pędzącego pasem awaryjnego postoju, który nie jest przeznaczony do ruchu. Wciska się też pomiędzy inne pojazdy, jedzie im na zderzaku, pomijając już nieprawidłowe parkowanie czy zatrzymanie w miejscach niedozwolonych. Jej auto trafiło także na stronę tablica-rejestracyjna.pl, gdzie czytelnicy wysyłają zdjęcia m.in. nieprawidłowo parkowanych aut.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Oczywiście można mieć wątpliwości co do tego, kto siedział za kierownicą, ale czytając na mediach społecznościowych El Dursi wpisy jakie publikuje, można z niemal całkowitą pewnością przyjąć, że to jej wyczyny. Jak pisze: "pośpiech to rodzaj adrenaliny, który uzależnia".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Serwis pudelek.pl skontaktował się z Klaudią El Dursi. Ta była zaskoczona i dopytała, skąd mają pewność, że to było jej auto. Oczywiście na zdjęciach i nagraniach widać numery rejestracyjne.

Poczynania gwiazdy TVN wywołują oczywiście oburzenie wśród internautów, którzy twierdzą, że i tak pozostanie bezkarna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)