Kawa i samochody na placu Europejskim w Warszawie. Spotykamy się o 10.00

Kawa i samochody na placu Europejskim w Warszawie. Spotykamy się o 10.0008.06.2018 15:47
Tak było w zeszłym roku na Kawa i samochody.
Tak było w zeszłym roku na Kawa i samochody.
Źródło zdjęć: © Fot. Materiały prasowe

Egzotyczne supersamochody, wyjątkowe hot hatche i pięknie zadbane klasyki. Takie wozy zjadą się do centrum Warszawy z okazji kolejnego wydarzenia z serii Kawa i samochody. Autokult jest patronem medialnym imprezy.

Już w sobotę, 9 czerwca 2018 roku, kawiarnia Daft Cafe rozpoczyna nowy cykl spotkań z serii Kawa i samochody. Będzie to wyjątkowa okazja, by spotkać się oko w oko z najbardziej wyjątkowymi autami, jakie poruszają się po polskich ulicach. Koniecznie musicie odwiedzić nasze stoisko, na którym szykujemy brytyjską niespodziankę.

Kawa i samochody - najważniejsze informacje:

  • Kiedy? Sobota, 9 czerwca 2018 roku,
  • W jakich godzinach? Od 10.00 do 14.00,
  • Gdzie? Plac Europejski 1, Warszawa,
  • Za ile? Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Co najważniejsze, każdy może wystawić się ze swoim samochodem, więc jeśli chcecie się pochwalić autem, teraz będzie ku temu okazja. Ale to nie wszystko. Podczas imprezy będzie też możliwe odbycie jazd testowych wybranymi modelami.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli też Esquire Polska, Motowizja, portal Nasze Miasto oraz Car Spotting Polska. Partnerami wydarzenia są: Autotrade Mercedes-Benz, Lexus Warszawa-Żerań, Dealer BMW – Inchcape Motor Warszawa, Japan Car Direct Poland, Royal Cars, Superdry i PLDetailing.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)