Hubert Hurkacz w McLarenie 720S. Warszawski salon przygotował niespodziankę

Hubert Hurkacz w McLarenie 720S. Warszawski salon przygotował niespodziankę27.04.2021 08:57
Hubert Hurkacz ceni brytyjską markę.
Hubert Hurkacz ceni brytyjską markę.
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / McLaren Warszawa

Utalentowany polski tenisista, Hubert Hurkacz, jest także wielkim entuzjastą motoryzacji. Młody sportowiec nie dorobił się jeszcze wymarzonej maszyny, lecz dzięki uprzejmości warszawskiego salonu McLarena mógł bliżej zapoznać się z modelem 720S.

Hubert Hurkacz wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że pasjonuje się motoryzacją, czego wyrazem była chociażby przejażdżka po torze Ferrari 458 Challenge czy McLarenem 720S Spider udostępnionym przez warszawski salon marki. Niedawno Hurkacz znów miał okazję bliżej zapoznać się z brytyjskim superautem, choć tym razem w zamkniętym wydaniu Coupe.

Z inicjatywną ponownie wyszedł salon McLaren Warszawa, który dostarczył wspaniałe 720S Coupe aż do Wrocławia. Była to niespodzianka zorganizowana z bliskimi sportowca oraz współpracującą z nim agencją. Dzięki wspólnym wysiłkom, Hubert urozmaicił swój trening emocjonującą przejażdżką mclarenem. Nie krył zaskoczenia, gdy zobaczył auto czekające pod kortem.

Hubert Hurkacz obiera kluczyki do mclarena.
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / McLaren Warszawa
Hubert Hurkacz obiera kluczyki do mclarena.

Jak podkreślają przedstawiciele salonu, Hurkacz nie jest oficjalnym ambasadorem marki, ale jej entuzjastą i przyjacielem firmy, więc McLaren Warszawa chętnie pomaga w realizacji pozasportowych pasji tenisisty.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)