Hubert Hurkacz w McLarenie 720S. Warszawski salon przygotował niespodziankę

Hubert Hurkacz ceni brytyjską markę.
Hubert Hurkacz ceni brytyjską markę.
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / McLaren Warszawa
Aleksander Ruciński

27.04.2021 08:57, aktual.: 14.03.2023 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Utalentowany polski tenisista, Hubert Hurkacz, jest także wielkim entuzjastą motoryzacji. Młody sportowiec nie dorobił się jeszcze wymarzonej maszyny, lecz dzięki uprzejmości warszawskiego salonu McLarena mógł bliżej zapoznać się z modelem 720S.

Hubert Hurkacz wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że pasjonuje się motoryzacją, czego wyrazem była chociażby przejażdżka po torze Ferrari 458 Challenge czy McLarenem 720S Spider udostępnionym przez warszawski salon marki. Niedawno Hurkacz znów miał okazję bliżej zapoznać się z brytyjskim superautem, choć tym razem w zamkniętym wydaniu Coupe.

Z inicjatywną ponownie wyszedł salon McLaren Warszawa, który dostarczył wspaniałe 720S Coupe aż do Wrocławia. Była to niespodzianka zorganizowana z bliskimi sportowca oraz współpracującą z nim agencją. Dzięki wspólnym wysiłkom, Hubert urozmaicił swój trening emocjonującą przejażdżką mclarenem. Nie krył zaskoczenia, gdy zobaczył auto czekające pod kortem.

Hubert Hurkacz obiera kluczyki do mclarena.
Hubert Hurkacz obiera kluczyki do mclarena.© mat. prasowe / McLaren Warszawa

Jak podkreślają przedstawiciele salonu, Hurkacz nie jest oficjalnym ambasadorem marki, ale jej entuzjastą i przyjacielem firmy, więc McLaren Warszawa chętnie pomaga w realizacji pozasportowych pasji tenisisty.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)