BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane zaprasza na podróż kamperem w filmowych sceneriach

BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane zaprasza na podróż kamperem w filmowych sceneriach

BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane zaprasza na podróż kamperem w filmowych sceneriach
Źródło zdjęć: © Materiał Partnera
22.08.2022 10:47, aktualizacja: 13.03.2023 16:04

Jesień to idealny czas na wyprawy kamperem. Organizatorzy najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane pomogą Wam sprawdzić, dlaczego i dodatkowo zapraszają Was na wyjątkową filmową przygodę.

Jesień to zdecydowanie mniejszy ruch na drogach, mniej oblegane szlaki, brak kolejek do atrakcji turystycznych, więcej przestrzeni na polach kempingowych i oczywiście piękna przyroda. Podróż kamperem jesienią doskonale sprawdzi się zarówno w Polsce, jak i w Europie. A w listopadzie podróż jesienna może zmienić się także w zimową wyprawę na narty. Nowoczesny kamper z klimatyzacją postojową i ogrzewaniem to najlepszy wybór, jeśli chcesz mieć pewność, że spędzisz jesienny urlop w komfortowej temperaturze, bez względu od wybranego kierunku podróży.

Festiwal BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane kończy się 31 sierpnia, ale to nie musi być koniec kinowych seansów w najpiękniejszych sceneriach. Weź udział w konkursie i wygraj wycieczkę kamperem od KoKo Kamper wyposażonym w projektor filmowy.

Do wygrania:

GŁÓWNA nagroda: 10 dni wygodnej i ekscytującej podróży z Koko Kamper

Druga nagroda: 5 dni wygodnej i ekscytującej podroży z Koko Kamper

Trzecia nagroda: upominki od festiwalu: bluza, koszulka, czapka, plecak We Love Cinema

Weź udział w konkursie!

  1. Wstaw na swój Instagram swoje najfajniejsze zdjęcie z wakacji.
  1. Wymień 3 filmy, które chcesz obejrzeć w magicznych miejscach podczas podróży kamperem. Wyznacz miejsca i uzasadnij swoje filmowe wybory.
  1. Oznacz osoby, które zabierzesz w podróż oraz profile @kokokamper_pl @bnpparibaskinoletnie @WP_KLUB oraz dodaj #WeLoveCinema

Organizatorzy oprócz kampera zapewniają ekran i projektor kinowy, aby móc spełnić filmowe marzenia pod gwiazdami.

Dodatkowo z okazji 15 lecia festiwalu w Koko Kamper na hasło: WP_KLUB 15% upustu przy wynajmie kampera na czas powyżej 14 dni. W krótszym terminie można skorzystać z 7,5% zniżki.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)