Straty są ogromne. Nagranie smuci

Pojazdy wylądowały na boku blokując drogę
Pojazdy wylądowały na boku blokując drogę
Źródło zdjęć: © Twitter

26.08.2023 16:28, aktual.: 27.08.2023 18:26

Każdy z nas miał kiedyś zły dzień w pracy, ale przypadek tego kierowcy wychodzi poza skalę. Mężczyzna przewrócił ciężarówkę przewożącą co najmniej 10 supersamochodów. Wszystko widać na nagraniu.

Do zdarzenia doszło na autostradzie A20 w pobliżu Farningham w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii. Na przyczepie, która oddzieliła się od ciężarówki, blokując większą część drogi, widać kilka supersamochodów, w tym m.in. lamborghini aventadora, jaguara F-type'a, audi R8, mercedesa-AMG GT, nissana GT-R, astona martina DB12 czy bentleya continentala GT.

Firma Everyman Racing, będąca właścicielem i operatorem pojazdów, wydała oświadczenie po wypadku, ale nie podała wyjaśnień dotyczących zdarzenia. Stwierdzono jedynie, że szybko reagujący kierowca ciężarówki uchronił innych uczestników ruchu przed zderzeniem. Sam natomiast doznał jedynie lekkich obrażeń.

Na swojej stronie internetowej firma Everyman Racing informuje, że posiada flotę składającą się z "ponad 300 starannie utrzymanych pojazdów", które wynajmuje do jazdy na torze i na inne wydarzenia związane ze sportami motorowymi. Z raportu wynika, że do wypadku doszło w pobliżu toru Brands Hatch, więc pojazdy mogły być używane właśnie na tym obiekcie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)