Sprawdź VIN samochodu przed zakupem. Nowe narzędzie AutoCentrum.pl

Wybieramy Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020! Który model zgarnie tytuł najlepszego?

W ciągu 3 dni przez nasze ręce przeszło 40 samochodów, a to wszystko w jednym celu – wybór tego najlepszego. Poza główną nagrodą poszczególni kandydaci rywalizowali ze sobą także o zwycięstwo w ośmiu kategoriach tematycznych oraz o tytuł Samochodu Roku Czytelników Wirtualnej Polski. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas Poznań Motor Show.

Po raz pierwszy redakcja Autokult.pl i Autocentrum.pl wspólnie wybierają Samochód Roku Wirtualnej Polski

Po raz pierwszy redakcja Autokult.pl i Autocentrum.pl wspólnie wybierają Samochód Roku Wirtualnej Polski (fot. Konrad Skura)

Ten artykuł ma 11 stron:

Samochód Roku Wirtualnej Polski

Plebiscyt Samochodu Roku Wirtualnej Polski organizowany jest już po raz trzeci. Tym razem jednak po raz pierwszy najlepsze auto roku wybierają wspólnie redakcje Autokult.pl i Autocentrum.pl.

O miano najlepszego na rynku rywalizuje w sumie 40 aut w ośmiu kategoriach tematycznych. W ciągu trzech dni obejrzeliśmy je z każdej strony, co pozwoliło nam zestawić suche fakty w postaci ceny, osiągów czy wyposażenia, z subiektywnymi wrażeniami z jazdy oraz obcowania z samochodem.

W tym roku nieco zmieniliśmy poszczególne kategorie tematyczne – ograniczyliśmy ich liczbę i doprecyzowaliśmy nazwy. Do wyłonienia zwycięzcy poszczególnych grup, zaprosiliśmy także redakcje WP Technologie, WP Kobieta i Money.pl. Bez zmian pozostała za to wasza kategoria – przez internet mogliście głosować na Samochód Roku Czytelników Wirtualnej Polski.

Jakie auta były dopuszczone do plebiscytu?

Do walki o tytuł Samochodu Roku Wirtualnej Polski 2020 mogło przystąpić każde auto, którego rynkowa premiera miała miejsce w 2019 roku. Oznacza to, że cennik musiał zostać opublikowany przez importera w Polsce w ubiegłym roku. Premiera nie oznacza jednak ograniczenia wyłącznie do zupełnie nowych modeli – w starciu brały też udział samochody, które przeszły facelifting lub rozszerzyły dotychczasowe portfolio silnikowe.

Każdy przyjęty samochód startuje co najmniej w dwóch kategoriach – Samochodu Roku Wirtualnej Polski oraz Samochodu Roku Czytelników Wirtualnej Polski. Oprócz tego, importerzy mogli zgłaszać swoje modele do poszczególnych kategorii tematycznych i to oni decydowali, w której z nich chcą wystawić dany samochód.

Szczegóły dotyczące zarówno głównej, jak i tematycznych kategorii, poznacie na następnych stronach.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

BMW S1000RR na MotoGP Jerez Audi TT od MTM McLaren zbudował Sennę z klocków Lego. Zabierze go do Goodwood Lamborghini za 3000$? W Chinach wszystko jest możliwe 630 KM w Mercedesie SLS, czyli Kicherer SLS AMG Supersport GT (2011) Markus Duesmann odchodzi z BMW. Zostanie CEO Audi 2013 MINI Cooper mniej retro? - zimowe zdjęcia szpiegowskie Top Gear Live już we wrześniu - trwają przygotowania do specjalnej edycji Verva Street Racing Porsche Carrera vs Porsche GT2 RS - warte swojej ceny? [wideo] Ranne 4-letnie dziecko. Kolejny wypadek z udziałem elektrycznej hulajnogi Hennessey Venom GT – najszybszy samochód świata [wideo] Maserati Ghibli przyłapane na testach - szansa Fiata na wyjście z kryzysu?

Popularne w tym tygodniu:

Paliwo w Polsce ciągle tanieje. Na niektórych stacjach jest już za mniej niż 4 zł/l Jaki kraj, taki pickup. Ciągnął przyczepę rolniczą passatem Opony nie miały żadnego bieżnika. Audi przeszło przegląd dwa dni wcześniej Aston Martin Valkyrie wyjechał na drogi. Jego silnik kręci się do 11,100 obr./min. Mimo mniejszego ruchu, smog w mieście nie zniknął. Puste ulice nie gwarantują czystego powietrza Unikatowy Mercedes SLR na sprzedaż w Polsce. To najdroższe auto na Otomoto Rzadki Lexus LFA z Polski jest praktycznie nowy. Może być twój za 2,5 mln zł Takich spadków cen na stacjach nie widziano od lat. Prognozy wskazują, że będzie jeszcze taniej Fabrycznie nowe BMW serii 7 E38 na sprzedaż. Od 3 lat stoi w kapsule powietrznej UAZ Hunter Expedition to leciwa, ale wciąż atrakcyjna terenówka z Rosji Pirelli zutylizuje 1800 opon z odwołanego GP Australii. Nie nadają się do ponownego montażu Koronawirus przyczyną zamknięcia kolejnych fabryk. BMW, Rolls-Royce, Toyota, Dacia i Mini wstrzymują produkcję