Sprawdź samochód online przed zakupem. Nowe narzędzie już dostępne.

Wybieramy Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020! Który model dostanie tytuł najlepszego?

W 3 dni przez nasze ręce przeszło 40 samochodów, a to wszystko w jednym celu – aby wybrać ten najlepszy. Poza główną nagrodą poszczególni kandydaci rywalizowali ze sobą także o zwycięstwo w ośmiu kategoriach tematycznych oraz o tytuł Samochodu Roku Czytelników Wirtualnej Polski. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas Poznań Motor Show.

Po raz pierwszy redakcja Autokult.pl i Autocentrum.pl wspólnie wybierają Samochód Roku Wirtualnej Polski

Po raz pierwszy redakcja Autokult.pl i Autocentrum.pl wspólnie wybierają Samochód Roku Wirtualnej Polski (fot. Konrad Skura)

Ten artykuł ma 11 stron:

Samochód Roku Wirtualnej Polski

Plebiscyt Samochód Roku Wirtualnej Polski organizowany jest już po raz trzeci. Tym razem jednak po raz pierwszy najlepsze auto roku wybierają wspólnie redakcje Autokult.pl i Autocentrum.pl.

O miano najlepszego na rynku rywalizuje 40 aut. W ciągu trzech dni obejrzeliśmy je dokładnie i przetestowaliśmy, co pozwoliło nam zestawić suche fakty w postaci ceny, osiągów czy wyposażenia z wrażeniami z jazdy oraz obcowania z samochodem.

Jakie auta były dopuszczone do plebiscytu?

Do walki o tytuł Samochodu Roku Wirtualnej Polski 2020 mogło przystąpić każde auto, którego rynkowa premiera miała miejsce w 2019 roku. Oznacza to, że cennik musiał zostać opublikowany przez importera w Polsce w ubiegłym roku. Premiera nie oznacza jednak ograniczenia wyłącznie do zupełnie nowych modeli – w starciu brały też udział samochody, które przeszły facelifting lub rozszerzyły dotychczasowe portfolio silnikowe.

Każdy ze zgłoszonych modeli startuje w co najmniej w dwóch kategoriach – Samochodu Roku Wirtualnej Polski oraz Samochodu Roku Czytelników Wirtualnej Polski.

Tak jak we wcześniejszych latach, samochody rywalizują też w kategoriach tematycznych. W tym roku jest ich osiem, a o tym, które auta powalczą o konkretne tytuły, decydowali zgłaszający je importerzy. Do wyłonienia zwycięzców poszczególnych grup zaprosiliśmy także redakcje WP Technologie, WP Kobieta i Money.pl.

Szczegóły dotyczące zarówno głównej, jak i tematycznych kategorii, poznacie na następnych stronach.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Nowa wersja Citroena C8 Odświeżone Audi R8 wyszpiegowane raz jeszcze [wideo] Citroën C5 - jeszcze face czy już lifting? Rekord Guinnessa w kręceniu bączków [wideo] Uniwersalna wtyczka do ładowania samochodów Nowa Škoda Octavia RS iV pokazana oficjalnie. Jest 245-konną hybrydą Alfa Romeo GT | "Złota Koniczyna" tylko dla Japonii Dacia Duster jako pick-up Oxigin Porsche 911 - legenda w legendarnych barwach Oto najmocniejszy Bentley w historii Lexus szykuje rywala BMW serii 1 Nowa Kia Picanto 2015 – znamy ceny

Popularne w tym tygodniu:

Kierowcy nie wiedzą o nowych przepisach od 1 lipca. Przekonają się dopiero, gdy stracą prawo jazdy Zaskoczenie na budowie drogi S61. Wykopali dobrze zachowane szczątki radzieckiego myśliwca z II WŚ Lamborghini Huracán z przebiegiem ponad 300 tys. km trafiło na sprzedaż. To mina czy okazja? 10 tys. zł kary za jazdę na rowerze. RPO bierze mężczyznę w obronę BMW M2 znika z Europy. Powodem są normy emisji spalin Ubezpieczenie na kierowcę, a nie na samochód. Zmiany w systemie pozbawione są sensu UE twierdzi, że Polska buduje nie te drogi, co trzeba, zaniedbuje je i przekazuje niewiarygodne dane. GDDKiA i ekspert odpierają zarzuty Prowadzi komis na osiedlowym parkingu. Policja jest bezradna Maseczki w samochodach i na parkingu. Sprawdzamy wytyczne Audi S6 Plus Sedan trafiło na sprzedaż. To jeden z 97 egzemplarzy To koniec downsizingu? Porsche twierdzi, że norma Euro 7 da nam większe silniki Silniki spalinowe nigdzie się nie wybierają. Producenci już wiedzą, co robić