W zeszłym roku byłem pierwszy raz na imprezie z cyklu "Trójmiasto klasycznie" i już wtedy miałem trudności z połapaniem się które samochody już widziałem i fotografowałem. Na otwarciu sezonu 2014 było ich jeszcze więcej bo ponad 300 aut. Jednym słowem raj dla fanów dawnej motoryzacji.
Po obszerniejsza galerię zapraszam na moją stronę.