Tesla spaliła się na ulicy. Świadek boi się, że jego auto spotka to samo

Pożar tesli model Y w południowym Londynie
Pożar tesli model Y w południowym Londynie
Źródło zdjęć: © Twitter

17.07.2023 13:34, aktual.: 17.07.2023 19:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na jednej z londyńskich ulic doszło do pożaru tesli model Y. Świadek zdarzenia, który posiada taki sam pojazd, twierdzi, że był to samozapłon.

Niepokojące nagranie, opublikowane w serwisie YouTube, pokazuje płonący samochód Tesli na jednej z ulic mieszkalnych w Londynie. Incydent wzbudził obawy świadka, który jest właścicielem identycznego pojazdu. "To ten sam samochód, ten sam kolor, ten sam rocznik" – powiedział Eugenio Mereuis, który martwi się teraz, że to samo może stać się z jego teslą.

Tesla self-combusts on residential street in London #viral #tesla #london #fire #shorts #shortsfunny

Mężczyzna przyznał, że ogień był tak silny, że słyszał jego trzask w swoim domu. "To nie było spowodowane wypadkiem, nie było szczególnie gorąco, nie było nikogo w pobliżu. Pojazd zapalił się, jakby to była jakaś awaria" – relacjonował świadek. Na miejscu zdarzenia na Perth Road w Ilford w południowym Londynie pojawiła się policja i trzy wozy strażackie.

Oczywiście domysłów świadka nie możemy odbierać jak opinii fachowca. Niemniej jednak przypadki samozapłonów tesli i innych samochodów elektrycznych to problem, który pojawia się dość regularnie. Dokładne przyczyny pożaru w Londynie nie są jeszcze znane i ciężko powiedzieć, czy kiedykolwiek ktoś je zbada, ponieważ producenci zazwyczaj nabierają w takich sytuacjach wody w usta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także