Toyota Highlander© Fot. Materiały prasowe/Toyota

Samochód Roku Internautów Wirtualnej Polski 2021: Toyota Highlander

Platforma Autokult
31 lipca 2021

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kategoria, w której to Wy, Internauci Wirtualnej Polski wybieracie najlepsze auto minionego roku, to szczególnie ważna część tego plebiscytu. Pokazuje najlepiej, jakiego samochodu najbardziej chcą w swoich garażach Polacy. W tym roku postawiliście na potężnego SUV-a.

W tegorocznym głosowaniu oddaliście ponad 12 tys. ważnych głosów. Trzecie miejsce zajęła nagradzana przez redakcję Toyota GR Yaris. Na drugim miejscu uplasował się niezwykle nowoczesny Hyundai Tucson Hybrid. Najwyższą pozycję na podium zajęła Toyota Highlander – nowy SUV Toyoty.

Highlander doskonale pokazuje, czego chcą Polacy: chcą samochodu dużego – w końcu to SUV większy od Land Cruisera, ale chcą też auta mocnego i przy okazji oszczędnego. Tutaj pierwsze skrzypce gra hybrydowy napęd z 2,5-litrowym motorem benzynowym.

Na pokładzie Highlandera znajdziemy między innymi 3-strefową klimatyzację, skórzaną tapicerkę, światła Bi-LED, elektrycznie unoszoną klapę bagażnika oraz system multimedialny z 8-calowym ekranem i integracją Android Auto lub Apple CarPlay.

Źródło artykułu:WP Autokult
Komentarze (4)