Przykuł uwagę sąsiadów, rozbierając auto na części. Okazało się, że jest poszukiwany

Przykuł uwagę sąsiadów, rozbierając auto na części. Okazało się, że jest poszukiwany

Rozbiórka mercedesa nie zakończyła się szczęśliwie dla 21-latka z Tarnowskich Gór.
Rozbiórka mercedesa nie zakończyła się szczęśliwie dla 21-latka z Tarnowskich Gór.
Źródło zdjęć: © mat. prasowe
Aleksander Ruciński
04.11.2020 08:50, aktualizacja: 16.03.2023 15:42

Rozbiórka auta na części na osiedlowym parkingu nie była najlepszym pomysłem. Przekonał się o tym 21-latek, który ściągnął na siebie nie lada kłopoty. Policja, która przybyła na miejsce, potwierdziła własność pojazdu, a przy okazji ustaliła, że mężczyzna jest poszukiwany.

21-latek z Tarnowskich Gór na osiedlowym parkingu rozkręcał swojego mercedesa, czym przykuł uwagę sąsiadów. Ci wezwali policję, sądząc, że są świadkami kradzieży części. Policjantom, którzy przybyli na miejsce, nie udało się jednak tego potwierdzić.

Mężczyzna, któremu funkcjonariusze przeszkodzili w odkręcaniu kół, poinformował, że jest właścicielem pojazdu, a na dowód przedstawił umowę kupna. Byłby to koniec interwencji, gdyby nie fakt, że policjanci postanowili sprawdzić dane 21-latka w policyjnych systemach.

Okazało się, że jest on poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego i odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Młodzieniec będzie więc musiał poczekać ze sprzedażą części, gdyż prosto z parkingu trafił za kraty.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)