Prowadzisz warsztat samochodowy? Wynajmuj auta. Wystarczy aplikacja!

Prowadzisz warsztat samochodowy? Wynajmuj auta. Wystarczy aplikacja!

Prowadzisz warsztat samochodowy? Wynajmuj auta. Wystarczy aplikacja!
Źródło zdjęć: © Materiał Partnera
05.05.2022 12:42, aktualizacja: 14.03.2023 12:17

Prowadzisz warsztat samochodowy i szukasz sposobów na zwiększenie zarobków lub uatrakcyjnienie oferty w oczach klientów? BEEP Biznes to rozwiązanie dla Ciebie – możesz zarabiać wynajmując swoje auta zastępcze lub proponując klientom pojazdy wpięte do naszego systemu. Poznaj dwa modele współpracy i zwiększ comiesięczny utarg, niemal bez wysiłku.

Twój warsztat może generować większe zarobki

Prowadząc warsztat samochodowy z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się z sytuacją, w której zainteresowany zostawiając swój pojazd do naprawy, zapytał o samochód zastępczy. Jeżeli posiadasz takie auto – możesz na nim zarabiać nawet gdy akurat nie jest potrzebne żadnemu klientowi. Jeśli natomiast nie chcesz inwestować w pojazd na wymianę – skorzystaj z polecania floty dostępnej w naszej aplikacji i zarabiaj dzięki linkom afiliacyjnym.

Właścicielom warsztatów samochodowych oferujemy dwie możliwości zarabiania dodatkowej gotówki:

  1. Wynajmujesz swoje auta zastępcze. Sam decydujesz o ich dostępności i stawkach za wypożyczenie, otrzymujesz dostęp do intuicyjnej aplikacji, a płatności realizujesz w wygodny, bezgotówkowy sposób,
  2. Polecasz klientom wynajem pojazdów dostępnych w Beep.rent i zgarniasz marżę za każdą rezerwację dokonaną przez Twój link partnerski.

Jeżeli dysponujesz własnym parkingiem, który pomieści minimum dwa samochody osobowe, możesz również zarabiać prowadząc punkt BEEP, czyli wydawać i odbierać samochody z floty BEEP. Co ważne, wszystkie modele współpracy można ze sobą łączyć i zarabiać więcej. Ty decydujesz o stopniu zaangażowania.

BEEP Biznes – maksimum korzyści, minimum wysiłku

W BEEP Biznes oczekujemy od Ciebie jedynie udostępnienia sprawnego pojazdu z ważną polisą OC i pakietem Assistance lub w przypadku sprzedaży najmów – aktywnego pozyskiwania klientów. Całą resztą zajmują się nasi specjaliści od sprzedaży oraz obsługi klienta. Co to oznacza?

  • załatwiamy za Ciebie wszelkie sprawy związane z księgowością,
  • udostępniamy łatwą w obsłudze aplikację, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces wynajmowania i zdawania pojazdów przez klientów,
  • gwarantujemy konieczne naprawy i przeglądy,
  • zapewniamy pełny outsourcing związany z wynajmem, czyli pozyskiwanie klientów i ich obsługę w trasie.

BEEP Biznes to oferta, której możesz zaufać

BEEP Biznes działa jak domino – nie tylko zarabiasz na wynajmie samochodów zastępczych, ale o Twoim warsztacie dowiadują się nowi klienci, którzy trafiają na Ciebie dzięki sprawnym działaniom marketingowym naszych specjalistów.

Pozwól swojej firmie rosnąć w siłę. Zapisz się na 1-godzinne szkolenie online na https://beep.rent/fleets/ , poznaj szczegółowe zasady współpracy i ciesz się większą wypłatą już po pierwszym miesiącu od podpisania umowy.

Źródło: Wypożyczalnia samochodów BEEP.rent

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)