Prezent dla fana motoryzacji – najlepsze pomysły

Prezent dla fana motoryzacji – najlepsze pomysły13.04.2021 11:13
Prezent dla fana motoryzacji – najlepsze pomysły
Źródło zdjęć: © Materiał partnera
Artykuł sponsorowany Go Racing

Świat motoryzacji to hobby, które pochłania bez reszty. Motoryzację można kochać na wiele sposobów, będąc fanem starych klasyków – jak Fiat 125 i Syrena 105, sportowych supersamochodów – takich jak Lamborghini i Ferrari, czy też off roadowych potworów z napędem na cztery koła, wśród których pierwsze skrzypce odgrywają auta marek Jeep, Range Rover, Suzuki i Land Rover.

Jazda sportowym samochodem

Przejażdżka supersamochodem to niedoścignione marzenie milionów kierowców na całym świecie. Niektórzy pragną poznać ryk silnika ultraszybkiego McLarena, inni zaś chcieliby przetestować rajdowe Subaru. Jednak czy te marzenia wciąż są niedoścignione? Na pewno nie w Go-Racing, gdzie znajdziesz szeroki wybór marek samochodów oraz ich poszczególnych modeli. Bez trudu wybierzesz tu prezent dla miłośnika motoryzacji, który marzy o przejażdżce sportowym autem. Jazdy realizowane są na torach wyścigowych w całej Polsce, jednak niektóre auta można również przetestować w warunkach ulicznych.

Tory to profesjonalne obiekty motoryzacyjne, których nawierzchnia stwarza doskonałe warunki do szybkiej i emocjonującej, a zarazem bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się w ramach eventów motoryzacyjnych, podczas których zobaczyć można z bliska wiele innych sportowych aut. Na każdy event można udać się razem z bliskimi.

Dostępne auta

W serwisie Go-Racing dostępny jest szeroki wybór aut, które świetnie prezentują swoje możliwości w warunkach torowych. Miłośnicy sportowej klasyki z pewnością ucieszą się z jazdy Lamborghini, Ferrari, Audi, Subaru, Porsche, Dodge czy Aston Martin. Fani formuły i niecodziennych wrażeń będą zachwyceni prezentem w postaci jazdy KTM X-BOW, Ariel Atom i Polaris Slinghot. To tylko niektóre z dostępnych marek, które mogą spełnić twoje motoryzacyjne marzenie lub bliskiej ci osoby.

451775943913399919
© Materiał partnera

Dla kogo sportowa jazda?

Oferta Go-Racing została przygotowana z myślą o osobach mających możliwość samodzielnego prowadzenia pojazdu, jak również tych, które jej jeszcze nie posiadają. Jazda w roli kierowcy i pasażera możliwa jest w przypadku każdego ze sportowych aut dostępnych w Go-Racing. Miłość do motoryzacji nie zna granic – w tym również wiekowych. Niebawem w serwisie pojawi się również specjalna oferta dla dzieci. Maluchy już od 5 roku życia będą mogły zająć miejsce w fotelu pasażera Lamborghini, Ferrari i Mustanga.

Wyprawa OFF ROAD

Jazda samochodem terenowym to równie ciekawy pomysł na prezent dla fana motoryzacji. Samochód terenowy to specjalnie przystosowane do jazdy w wymagającym terenie auto, które radzi sobie z nawet najtrudniejszymi przeszkodami. Trasa przejazdu dobierana jest do indywidualnych umiejętności uczestnika, a przed rozpoczęciem każdej przejażdżki realizowane jest szkolenie zapoznawcze z instruktorem. W jego ramach instruktor opowie o pojeździe, sposobie jego obsługi i jeździe w terenie.

Następnie zajmie miejsce pasażera, z którego czuwać będzie nad bezpiecznym przebiegiem jazdy. Trasa wiedzie przez bezdroża, na których napotkać można liczne naturalne przeszkody terenu – strome zjazdy i podjazdy, wąskie ścieżki, błotniste i podmokłe tereny oraz piaszczyste odcinki. Jazda OFF ROAD 4x4 to prezent, który zapewnia solidną dawkę adrenaliny i moc niezapomnianych wrażeń.

Nietuzinkowe prezenty motoryzacyjne

Niektórzy zdążyli już odhaczyć na swojej motoryzacyjnej liście marzeń jazdę sportowym i terenowym autem. W takiej sytuacji warto rozwijać motoryzacyjną pasję bliskiej osoby, wręczając jej prezent na nietuzinkowe przeżycie związane z jej zainteresowaniami. Jazda Monster Truckiem na pewno się do nich zalicza! Tego olbrzyma nie spotkasz na ulicy od tak, dlatego możliwość przejażdżki będzie jeszcze bardziej emocjonująca. Monster Truck to samochód o monstrualnych rozmiarach, którego koła często przewyższają wzrost kierowcy. Jazda Monster Truckiem odbywa się na zamkniętych torach off roadowych, na których poza jazdą z przeszkodami, można również tratować wraki samochodów.

Prezentem, który równie mocno i pozytywnie zapisze się w pamięci jest zabawa w operatora koparki. Atrakcja obejmuje naukę obsługi pojazdu, kopania, zasypywania i ładowania, a w okresie zimowym również przepychania śniegu. W Go-Racing znajdzie się również coś dla fanów militarnych pojazdów – jazda wojskową amfibią gąsienicową w roli kierowcy. Wręczanie prezentów bliskim jeszcze nigdy nie było tak proste!

Artykuł sponsorowany Go Racing
Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)