Ostatnia szansa na zakup Toyoty Land Cruiser V8

Ostatnia szansa na zakup Toyoty Land Cruiser V8

Ostatnia szansa na zakup Toyoty Land Cruiser V8
Marcin Łobodziński
26.02.2015 00:08, aktualizacja: 02.10.2022 10:52

Toyota niebawem wycofa ze sprzedaży model Land Cruiser z silnikiem V8 ze względu na zaostrzające się normy emisji spalin. Sprzedaż w krajach Unii Europejskiej zakończy się jesienią tego roku.

Najbliższe tygodnie to już ostatnia szansa na zakup Toyoty Land Cruiser V8. Zamówienia można składać do końca kwietnia, a polski oddział Toyoty przygotował specjalną ofertę dla ostatnich klientów, w postaci specjalnej wersji Land Cruiser V8 Limited. Jest to Land Cruiser w specyfikacji Prestige + Invincible z dodaną czterostrefową klimatyzacją, podgrzewaną tylną kanapą, systemem telematycznym MetaTrak z aplikacją mobilną i rzecz jasna oznaczeniami Limited.

Co ciekawe, Land Cruiser V8 ma 15-procentowy udział sprzedaży w Europie w segmencie aut 4x4 premium. Poza Unią Europejską model ten sprzedaje się znakomicie, a od debiutu w 2007 roku oddano klientom aż 670 tys. tych samochodów. Land Cruiser V8 będzie dostępny w Europie Wschodniej, w krajach takich jak Ukraina, Rosja, Kazachstan oraz w krajach kaukaskich.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)