Marcin Prokop pozuje przy pięknym lexusie. Tak zwraca uwagę na zbiórkę pieniędzy

Marcin Prokop pozuje przy pięknym lexusie. Tak zwraca uwagę na zbiórkę pieniędzy09.11.2020 11:33
Lexus LC500
Lexus LC500
Źródło zdjęć: © fot. Mariusz Zmysłowski

Jeszcze niedawno Marcin Prokop pokazywał się na zupełnie nowym motocyklu niemieckiej marki – BMW R18 – a już wrzuca fotografie wykonane przy ekskluzywnym lexusie LC500. Tym zdjęciem chciał zwrócić uwagę na zbiórkę pieniędzy dla potrzebujących.

Marcin Prokop nie ukrywa swojego zamiłowania do motoryzacji. Pisaliśmy już nie tylko o BMW R18, ale i jego BMW serii 3, które miało wymieniony silnik i szukało nowego właściciela. Teraz Prokop pozował obok lexusa LC500. Ten samochód to najwyżej pozycjonowane (i już niedługo jedyne) coupe japońskiej marki, które dalej zdumiewa futurystycznym wyglądem. Ceny takiego cacka startują od 557 tys. zł!

Tym razem jednak Prokop chciał zwrócić uwagę na zbiórkę pieniędzy organizowaną przez fundację funanddrive. Celem jest zakup karetki dla noworodków. Jak sam stwierdza, "liczy się każda kwota".

Osoba, która najwięcej wpłaci na konto fundacji w listopadzie, będzie mogła liczyć na przejażdżkę supersamochodem z Marcinem Prokopem w Warszawie – oczywiście z pełnym zabezpieczeniem higienicznym. Inne miasta dopiero będą brane pod uwagę.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)