Bugatti znów prezentuje okulary. Cena będzie zapewne zwalać z nóg

Nowa kolekcja okularów Bugatti
Nowa kolekcja okularów Bugatti
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Bugatti
Kamil Niewiński

30.09.2023 17:42

Konkretne akcesoria pozwalają utożsamić się ze swoim ulubionym producentem. Nieczęsto zdarza się jednak, by były to tak mocno rzucające się w oczy okulary, a w dodatku cechujące się tak zawrotną ceną.

Nie ma co tu owijać w bawełnę i tworzyć wielkiej historii wokół tego produktu - Bugatti stworzyło bardzo oryginalne okulary i jest to projekt, którego mogliśmy się po nich spodziewać. Oprawki są dość kanciaste, a ramki wokół szkiełek na pierwszy rzut oka są dość nieregularne, co może wyglądać dość osobliwie. Potem jednak odkrywamy, że są to tylko klapki, a same ramki są cienki - no może poza stalowym prętem u góry.

  • Nowa kolekcja okularów Bugatti
  • Nowa kolekcja okularów Bugatti
  • Nowa kolekcja okularów Bugatti
  • Nowa kolekcja okularów Bugatti
[1/4] Nowa kolekcja okularów BugattiŹródło zdjęć: © Materiały prasowe | Bugatti

Nad nosem zaś znajduje się znaczek Bugatti… umieszczony na charakterystycznym grillu francuskiego producenta. Symbole możemy również znaleźć po bokach - oczywiście złote, jak wszystkie inne szczegóły. W ofercie możemy również znaleźć wersje z okrągłymi szkiełkami, a także chociażby całkowicie złotymi oprawkami. Odmian jest więcej i każdy znajdzie coś dla siebie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To nie pierwszy raz, gdy Bugatti wydało swoją gamę okularów, na co wskazuje nazwa kolekcji - Collection Two. Ceny Collection One wahały się od 1295 do 15 000 dolarów za sztukę (od ok. 5600 do ok. 65 000 zł), więc to może dawać nam pewną wskazówkę dotyczącą tego, ile te wyjątkowe akcesoria mogą kosztować w dniu swojej premiery.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)