Suzuki Cappuccino 1 generacji

Generacja
Suzuki Cappuccino 1 generacji

Suzuki Cappuccino I generacji to samochód przynależący do segmentu kei-car. Jego produkcja przypada na lata 1991-1995 (wersja EA11R) oraz 1995-1997 (wersja EA21R). Firmą odpowiedzialną za wprowadzenie pojazdu na rynek jest Suzuki Motor Corporation.

Suzuki Cappuccino I generacji – ogólne informacje

Suzuki Cappuccino I generacji to niewielki dwumiejscowy samochód, dostępny jako 2-drzwiowy roadster. Suzuki Cappuccino I generacji to typ kei-car – auta przynależące do tego segmentu to małe pojazdy osobowe, sportowe, półciężarówki czy furgonetki. Dzięki niewielkim rozmiarom auta właściciel zyskuje różne ulgi w postaci niższych podatków czy ubezpieczenia.

Suzuki Cappuccino – dane techniczne

Suzuki Cappuccino I generacji charakteryzuje się silnikiem z czterema zaworami na cylinder. Paliwo dostarczane jest do silnika spalinowego poprzez wtrysk. Moc maksymalna silnika to 64 KM przy 6500 obr/min. Maksymalny moment obrotowy Suzuki Cappuccino I generacji to 85 Nm. Maksymalna prędkość Suzuki Cappuccino to 150 km/h. Zawieszenie przednie pojazdu składa się z podwójnych wahaczy. Wymiary Suzuki Cappuccino I generacji to 3295 mm długości, 1395 mm szerokości oraz 1185 mm wysokości. Masa samochodu waha się w granicach 690 – 725 kg.

3.58
Ocena na postawie 10 opinii
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Szybkie fakty
MarkaSuzuki
ModelSuzuki Cappuccino
Produkcja od1991
Produkcja do1995

Wybrane wersje Suzuki Cappuccino 1 generacji

Inne modele Suzuki

Suzuki Cappuccino 1 generacji: newsy, testy i recenzje

Niebezpieczna jazda na zderzeku - Škoda Safety

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie