Nie spodziewała się, że będzie tak uroczo. Aż sprawdziła, czy na pewno weszła na MOP

Łazienka na MOP Kałęczynek
Łazienka na MOP Kałęczynek
Źródło zdjęć: © Czytelniczka
Marcin Łobodziński

07.11.2023 12:09, aktual.: 07.11.2023 13:08

Czytelniczka wysłała nam wiadomość i zdjęcie z Miejsca Obsługi Podróżnych przy autostradzie A1. Była zaskoczona, że w łazience jest tak czysto i uroczo. Aż sprawdziła, czy się nie pomyliła i rzeczywiście wchodzi do ogólnodostępnej toalety.

- Weszłam i dwa razy sprawdzałam czy na pewno jestem na MOP-ie – pisze pani Dorota w wiadomości do Autokult.pl. - Sporo podróżuję i nigdy nie widziałam tak czystej łazienki! Ba! Tam jest nawet ciepła woda, a te kwiatki i rymowanki są urocze. Kłaniam się w pas osobom, które dbają o ten punkt – dodaje.

Początkowo potraktowaliśmy wiadomość jako nieistotną, choć z pewnością przyjemną. Jednak po chwili dotarło do nas zdjęcie i tu już sami jesteśmy zdumieni. Miejsce, które sfotografowała nasza czytelniczka rzeczywiście jest zaskakująco przyjemne, zwłaszcza jak na MOP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Takiej łazienki można się spodziewać w przeciętnej restauracji, ale nie w Miejscu Obsługi Podróżnych, gdzie z reguły standardy czystości są dalekie od idealnych. Na tym są kwiatki, a na ścianie przyklejone kartki z rymowankami. I nawet jeśli dotyczą utrzymania czystości, to i tak przyjemnie.

MOP o którym mowa to MOP Kałęczynek, położony przy autostradzie A1 pomiędzy Włocławkiem a Toruniem jadąc w kierunku Włocławka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)