Geneva Motor Show powróci w 2023 roku. Znamy oficjalną datę

Geneva Motor Show powróci w 2023 roku. Znamy oficjalną datę

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / GIMS
Aleksander Ruciński
04.04.2022 12:59, aktualizacja: 14.03.2023 12:39

Najważniejsze targi motoryzacyjne w Europie mają oficjalnie powrócić po ponad trzyletniej przerwie. Zgodnie z oficjalną decyzją ogłoszoną przez organizatorów stanie się to w lutym 2023 roku.

Pandemia COVID-19 przyczyniła się do odwołania wielu imprez masowych. Geneva Motor Show nie jest wyjątkiem. Kultowe targi motoryzacyjne nie odbyły się w 2020 roku ani w kolejnych latach. Organizatorzy mają jednak nadzieję na przerwanie tej nowej, choć niezbyt chlubnej tradycji.

Zgodnie z planem impreza wystartuje 14 lutego 2023 roku i potrwa do 19 lutego. Decyzja została ogłoszona za pośrednictwem mediów społecznościowych, na facebookowym profilu Geneva International Motor Show.

Organizatorzy zdają się być pewni swego, tak jak w poprzednich latach. Trudno jednak przewidzieć sytuację na luty 2023 roku. Pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie tak źle jak obecnie w Chinach, gdzie z powodu nawrotu pandemii właśnie odwołano Beijing Auto Show.

Duży znak zapytania dotyczy także ewentualnej liczby wystawców. Branża przyzwyczaiła się już do premier online, pozwalających w krótkim czasie dotrzeć do szerszej publiczności, w dodatku mniejszym nakładem kosztów. Z tego powodu coraz częściej słychać głosy wieszczące koniec targów w formie jaką znaliśmy przed pandemią. Lutowa impreza w Genewie, jeśli dojdzie do skutku, pozwoli pewnie lepiej ocenić jak wiele prawdy jest w takich stwierdzeniach.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)