Cysterny przed bazą. Czytelnik przysłał zdjęcia, mówi, co się dzieje

Korek przed bazą paliwową w Mościskach
Korek przed bazą paliwową w Mościskach
Źródło zdjęć: © WP Autokult | Zdjęcie nadesłane przez czytelnika
Mateusz Lubczański

06.10.2023 14:45, aktual.: 06.10.2023 15:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ceny paliw utrzymujące się na niskim poziomie – przynajmniej na niektórych stacjach – sprawiają, że paliwo leje się strumieniami. To sprawia, że transportujące go zestawy ciężarowe stoją w korkach.

– Jeżdżę tam codziennie rano i po południu, i 2-3 ciężarówki to jest maks – mówi pan Dariusz, który przysłał do nas zdjęcie kolejki przy bazie magazynowej w podwarszawskich Mościskach. To właśnie z takich obiektów paliwa trafiają na stacje, a później wprost do zbiorników naszych aut.

Niskie ceny paliw, utrzymujące się nawet poniżej psychologicznej granicy 6 zł, spowodowały nie lada zamieszanie wśród kierowców. Ustawiają się oni w spore kolejki, co z kolei wymusza na dostawcach większe zaangażowanie.

Kolejka przed bazą paliwową w Mościskach
Kolejka przed bazą paliwową w Mościskach© WP Autokult | Zdjęcie nadesłane przez czytelnika

Niektórzy internauci wskazali, że tam, gdzie skończyło się paliwo, informowano o "zepsutych" dystrybutorach. Orlen podaje jednak, że dostawy idą sprawnie.


Podkreślamy, że Orlen ma odpowiednią ilość paliwa, aby zaspokoić zapotrzebowanie klientów. Jest to wyłącznie kwestia czasu potrzebnego, aby dostarczyć paliwo do punktu sprzedaży. Dlatego wzmocniliśmy siły logistyczne i dostawy paliw realizowane są na bieżąco.

Biuro prasowe Orlen
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)