Ciężarówkę z luksusowymi autami przepołowił pociąg. Zobaczcie to nagranie

Ciężarówkę z luksusowymi autami przepołowił pociąg. Zobaczcie to nagranie

Ciężarówka przewoziła takie marki jak prosche, bmw czy mercedes
Ciężarówka przewoziła takie marki jak prosche, bmw czy mercedes
Źródło zdjęć: © TikTok | worldparce
18.04.2023 12:54, aktualizacja: 18.04.2023 14:01

Pociąg pasażerski uderzył w ciężarówkę dostawczą na Florydzie. Pojazd był załadowany luksusowymi samochodami. Całą sytuację zarejestrował jeden ze świadków.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek, 13 kwietnia 2023 r. w Hollywood na Florydzie. Samochód ciężarowy wyładowany luksusowymi samochodami zatrzymał się na przejeździe kolejowym. Warto zaznaczyć, że w Stanach Zjednoczonych wiele przejazdów kolejowych budowanych jest na wyższych nasypach, co stanowi problem dla dłuższych ciężarówek, którym bardzo łatwo się tam zaklinować, przez co nie mogą się ruszyć w żadną stronę.

Samochód Roku Wirtualnej Polski 2023 - gala wręczenia nagród

Tak właśnie było w tej sytuacji. Sprawę pogorszył dodatkowo fakt, że tylne koła ciężarówki znalazły się w głębokiej wodzie zalegającej z powodu silnej burzy, która przeszła tego wieczoru. Kierowca nie zdołał uwolnić pojazdu zanim jadący pociąg dotarł na skrzyżowanie i doszło do potężnego zderzenia. Naczepa do przewozu pojazdów została dosłownie przepołowiona. Znajdowały się na niej pojazdy takich marek jak Porsche, BMW, Mercedes czy Cadillac. Na szczęście w wypadku nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)