Bracia Collins nie mieli lekko. Dziś są rozpoznawalną marką

Bracia Collins nie mieli lekko. Dziś są rozpoznawalną marką15.09.2020 19:09
Bracia Collins są sławni zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii.
Bracia Collins są sławni zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii.
Źródło zdjęć: © fot. Daniel Wysocki / Ons.pl

Grzegorz i Rafał Collins to bracia, którzy w młodym wieku zdobyli sławę nie tylko w świecie motoryzacji, ale i mediów. Kim są, skąd pochodzą, czym się zajmują i jak udało im się osiągnąć sukces?

Bracia Collins to rozpoznawalna marka wśród wielu fanów motoryzacji. Grzegorza i Rafała możecie kojarzyć między innymi z internetowego kanału Fast Furious and Funny, który wiele lat temu zapewnił im sławę w Wielkiej Brytanii. Później poszli za ciosem co zaowocowało m.in. współpracą z telewizyjnymi kanałami takimi jak TVN Turbo i Discovery Channel i dużym wzrostem rozpoznawalności w rodzimej Polsce.

Grzegorz i Rafał pochodzą z Polski, a konkretnie z Legnicy, gdzie przyszli na świat pod nazwiskiem Chmielewscy. Wczesne lata spędzili w rodzinnym mieście, by później wyjechać na Wyspy w poszukiwaniu lepszego życia. Zaczynali jako pomoc na budowach oraz w restauracjach, by następnie otworzyć własną firmę.

W 2009 roku założyli warsztat samochodowy zajmujący się modyfikacjami pojazdów. Dzięki rozgłosowi, który zdobyli w sieci, szybko zaczęli obsługiwać znanych klientów. Dziś współpracują z takimi gwiazdami jak chociażby Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, a nawet Cristiano Ronaldo.

Obecnie ich firma rozwinęła może pochwalić się przedstawicielstwami w kilku zakątkach globu: w Polsce, Anglii oraz Katarze, gdzie zapotrzebowanie na modyfikacje supersamochodów nieustannie rośnie. Bracia Collins nie stronią również od działalności charytatywnej - prowadzą własną fundację wspierającą potrzebujących na wielu polach.

Nierzadko przygotowują też auta, które później przekazują na szczytne cele. Świetnym przykładem jest chociażby kultowy KITT znany z serialu "Knight Rider", który trafił na ostatnią aukcję WOŚP, zakupiony, odrestaurowany i podarowany WOŚP przez braci Collins.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)