TechArt Porsche 911 Turbo na Essen

TechArt Porsche 911 Turbo na Essen

TechArt Porsche 911 Turbo
TechArt Porsche 911 Turbo
Bartosz Pokrzywiński
23.11.2013 17:26, aktualizacja: 08.10.2022 09:57

Firma TechArt przygotowała pakiet modyfikacji do Porsche 911 generacji 991 w wersji Turbo. Czarne jak noc auto zostanie zaprezentowane na tegorocznych targach Essen Motor Show.

Dla miłośników tuningu jest kilka obowiązkowych pozycji w kalendarzu. Najważniejszą są targi SEMA w Las Vegas, a zaraz na drugim miejscu znajdują się targi Essen Motor Show, odbywające się w mieście Essen położonym w zachodniej części Niemiec.

W tym roku firma TechArt, przywiezie tam ze sobą m.in. nowe Porsche 911 generacji 991, w wersji Turbo z wykonanym przez siebie pakietem modyfikacji. Już na pierwszy rzut oka zauważyć można zmienione zderzaki, progi czy tylny dyfuzor. Elementy te zostały wykonane z ultralekkich materiałów kompozytowych, w skład których wchodzi także włókno węglowe.

TechArt Porsche 911 Turbo
TechArt Porsche 911 Turbo

Z tylnego dyfuzora wystają cztery owalne końcówki nowego układu wydechowego, wykonanego ze stali nierdzewnej. Oczywiście w wydechu zostały ukryte membrany, które można aktywować z poziomu konsoli środkowej. TechArt obiecuje rasowe brzmienie sześciocylindrowego boksera wspomaganego turbosprężarką.

Na uwagę zasługują także ciemne felgi aluminiowe o średnicy 20 cali z przodu oraz 21 cali z tyłu, zza których wystają żółte zaciski tarcz hamulcowych. We wnętrzu również zmieniono kilka detali, poza tapicerką TechArt pokusił się o zamontowanie multifunkcyjnej, trójramiennej kierownicy sygnowanej własnym logo. Już wkrótce firma wprowadzi do oferty także pakiet mechanicznych modyfikacji, które wzmocnioną 520-konną jednostkę o pojemności 3,8 l.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]
Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)