Richard Hammond z własnym programem o samochodach. Clarkson zostaje na farmie

Richard Hammond z własnym programem o samochodach. Clarkson zostaje na farmie23.06.2021 16:57
Oto "nowa" trójka prowadzących
Oto "nowa" trójka prowadzących
Źródło zdjęć: © fot. Youtube/drivetribe

Top Gear w lubianej przez fanów formie nie powróci już na ekrany telewizorów, ale to pozwala trójce prezenterów rozwijać swoje własne show. Richard Hammond poinformował, że na małym ekranie zajmie się renowacją klasyków.

Trzeba jednak przyznać, że sformułowanie "zajmie się renowacją klasyków" to za dużo powiedziane. Proces odnawiania jego jaguara był takim hitem w internecie, że Richard postanowił zrobić z procesu odbudowy show i "rozciągnąć" formułę na inne, stare auta. Pomogą mu Neil i Anthony Greenhouse, którzy sprawdzili się już przy ratowaniu angielskiego pojazdu.

Richard Hammond is making a new TV show!

Neil i Anthony zajmą się kwestią mechaniki, Richard z kolei będzie radził sobie ze znajdowaniem i sprzedażą kolejnych ciekawych aut. Hammond chce też zgłębić historię firmy Jensen, w której pracował jego dziadek. Show pojawi się w sieci Discovery +.

Inni prezenterzy też nie próżnują. James May zaangażował się w programy kulinarne, jak i podróżnicze, pojawił się nawet w Japonii. Z kolei Jeremy Clarkson kręci show o swojej farmie. Jak widać, nie wychodzi z formy, bowiem pomimo gruntownej zmiany formatu, program zbiera doskonałe oceny i został doceniony za odejście od sztywnej tematyki rolniczej.

Clarkson's Farm | Official Trailer | The Grand Tour

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)