Poznań Motor Show 2021 nie odbędzie się w planowanym terminie. Będzie alternatywa?

Poznań Motor Show 2021 nie odbędzie się w planowanym terminie. Będzie alternatywa?15.04.2021 11:19
Najważniejsze polskie targi znów nie odbędą się w terminie.
Najważniejsze polskie targi znów nie odbędą się w terminie.
Źródło zdjęć: © fot. redakcja autokult

To było do przewidzenia. Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, targi Poznań Motor Show 2021 zaplanowane na 18-20 czerwca 2021 roku zostają odwołane. Organizator ma w planach imprezy zastępcze. Wciąż jednak jest zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach.

Największe targi motoryzacyjne w Polsce po raz drugi z rzędu padły ofiarą pandemii koronawirusa. Organizatorzy właśnie opublikowali oficjalny komunikat prasowy, z którego wynika, że Poznań Motor Show 2021 podzieli los ubiegłorocznej edycji.

Impreza, która rokrocznie odbywała się wczesną wiosną, w tym roku z uwagi na sytuację epidemiczną, została zaplanowana na czerwiec. Jak się jednak okazuje, przełożenie terminu nie zagwarantowało powodzenia w realizacji planów - Poznań Motor Show 2021 nie odbędzie się w dniach 18-20 czerwca. Zatem kiedy?

Tego jeszcze nie wiadomo. Wszystko jest bowiem zależne od dalszego rozwoju sytuacji epidemicznej w Polsce. "Przygotowanie tak dużego i złożonego wydarzenia wymaga wielomiesięcznych przygotowań, które w obecnych warunkach są niemożliwe do zrealizowania", przyznają organizatorzy.

Co warte odnotowania, w planach są jednak wydarzenia alternatywne. Z pewnością będą one bardziej kameralne i mniej spektakularne i - jeśli będzie taka możliwość - odbędą się latem. Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo czego i kiedy dokładnie się spodziewać.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)