Mustang Trip Południe rusza za miesiąc. Podhalańskie drogi wypełni mechaniczny galop

Mustang Trip Południe rusza za miesiąc. Podhalańskie drogi wypełni mechaniczny galop16.05.2022 08:47
Jeśli Ford Mustang jest bliski waszemu sercu i stoi przypadkiem w garażu - to wydarzenie jest dla was
Jeśli Ford Mustang jest bliski waszemu sercu i stoi przypadkiem w garażu - to wydarzenie jest dla was
Źródło zdjęć: © fot. Andrzej Traczyk

30 załóg, kręte górskie drogi Podhala i wybijający się bulgot amerykańskiego charakteru. Już 16 czerwca ruszy Mustang Trip Południe, za którego organizacją stoi małopolska stajnia Mustang Klub Polska. WP Autokult objął wydarzenie patronatem medialnym.

W dniach 16-19 czerwca, południu Polski wypełni iście amerykański klimat. Ale wcale nie chodzi o długi i niekończący się asfalt, a o to, co po nim będzie jeździć. W tych dniach w Zakopanem odbędzie się Mustang Trip Południe, który zrzeszy 30 załóg w amerykańskich coupe.

Organizator, Mustang Klub Polska, zaprasza właścicieli wszystkich mustangów — począwszy od tych z pierwszych lat produkcji, aż po te współczesne. Choć pod maską sportowego forda pracowały różne silniki, można się spodziewać, że dominować będzie bulgot słusznych V8, które przez dekady stały się synonimem Mustanga. O czym zresztą ostatnio miałem okazję się przekonać.

Wyjazd będzie miał charakter rekreacyjno-integracyjny. Chętni mogą zdecydować się na jeden z dwóch wariantów — krótszy dwudniowy i dłuższy trzydniowy. Niezależnie od wyboru, na uczestników czeka szereg atrakcji, a z racji regionu, nie zabraknie także góralskiego klimatu.

Program i więcej szczegółów znajdziecie na stronie Mustang Klub Polska, natomiast jeśli chcecie wziąć udział w wydarzeniu, pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)