Michael Schumacher wybudzany ze śpiączki

Michael Schumacher wybudzany ze śpiączki

Michael Schumacher wybudzany ze śpiączki
Bartosz Pokrzywiński
05.04.2014 10:14, aktualizacja: 08.10.2022 09:31

Sabine Kehm reprezentująca rodzinę Michaela Schumachera oświadczyła oficjalnie, że stan zdrowia siedmiokrotnego mistrza F1 znacznie się poprawia.

Menedżerka poszkodowanego w wypadku narciarskim kierowcy jest dla nas jedynym wiarygodnym źródłem informacji. Chociaż w ciągu ostatnich tygodni ze szpitala dochodziły różne wieści, Sabine Kehm powstrzymywała się od ich komentowania.

Teraz Niemka z radością podała jednak, że Michael Schumacher wykazuje pierwsze oznaki przebudzania i świadomości. Kehm poinformowała także, że nie zamierza ujawniać szczegółów tego procesu, ze względu na prywatność legendy sportów motorowych oraz jego najbliższych.

Wiadomo od jakiegoś czasu, ze przy łóżku Michaela cały czas czuwa jego żona, która bezustannie mówi do niego. Czasem przychodzą też starzy przyjaciele jak np. Ross Brawn, a jedną z czynności podczas wybudzania ze śpiączki jest odtwarzanie kierowcy nagrań jego rozmów z inżynierami wyścigowymi.

Czekamy więc na kolejne informacje i miejmy nadzieję, że kiedy Michael Schumacher odzyska przytomność, będzie on całkowicie świadomy.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)