Korzystaj z samochodu bez obaw o eksploatację. Rewolucja w mobilności

Korzystaj z samochodu bez obaw o eksploatację. Rewolucja w mobilności

Źródło zdjęć: © Adobe Stock
09.12.2022 14:00

Moment odbioru wymarzonego samochodu to dla każdego kierowcy podniosła chwila, nawet jeśli pojazd ma służyć jedynie do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Jednak sama droga do zakupu i dalsza eksploatacja czasami potrafi sprawić, że czar pryska. Na szczęście na rynku są rozwiązania, które sprawią, że wystarczy dosłownie wsiąść i jechać. Jak to zrobić?

Mieć własny samochód i tym samym zyskać wolność i niezależność – to scenariusz, o którym najpewniej marzy większość posiadaczy prawa jazdy. Rzeczywistość nie jest jednak taka kolorowa. W obecnej sytuacji, zerwanych łańcuchów dostaw, opóźnień w produkcji i jednocześnie mnogości ofert, zakup auta jest daleki od porównania ze spacerem po parku. Jeżeli już uda się sfinalizować transakcję i odebrać wymarzony pojazd, to trzeba jeszcze o niego dbać.

Ubezpieczenie, przeglądy gwarancyjne, zakup i wymiana opon, rosnące z dnia na dzień raty kredytów, coraz wyższe ceny części i późniejszy proces sprzedaży sprawiają, że niektórzy po prostu rezygnują ze swoich starań. Okazuje się, że nie warto dawać za wygraną, bo odpowiednie rozwiązania czekają tuż za rogiem. Jednym z nich jest Najem oferowany przez Volkswagen Financial Services.

Jasne warunki i kompleksowa obsługa

Ubezpieczenie OC i AC wraz z assistance, pakiet opon, gwarantowane auto zastępcze, kompleksowa likwidacja ewentualnych szkód, przeglądy gwarancyjne w autoryzowanym serwisie z użyciem oryginalnych części – to wszystko można mieć w ramach jednej miesięcznej opłaty, która pozostaje stała przez cały okres trwania umowy. Kiedy okres użytkowania pojazdu dobiegnie końca, można wymienić go na nowy, a kwestię dalszej odsprzedaży obecnego zostawić w rękach specjalistów z Volkswagen Financial Services.

Tak właśnie działa usługa Najem, która jest dostępna dla każdego, kto planuje zakup samochodu marek Volkswagen, Audi, ŠKODA, Seat czy CUPRA. Dzięki temu można cieszyć się nie tylko spokojnym użytkowaniem, ale także ogromnymi możliwościami wyboru pojazdu. Rodzinny Volkswagen Sharan, reprezentacyjne i dynamiczne Audi A6, sprytna miejska ŠKODA Fabia, czy sportowa CUPRA Leon – niezależnie od upodobań możesz je mieć w ramach oferty Najem.

Prosta droga do spełnienia marzeń

Klamka zapadła, samochód został wybrany i co dalej? W usłudze Najem procedura jest bardzo prosta. Najpierw ustala się opłatę początkową, która nie jest obowiązkowa, ale jej wniesienie ma korzystny wpływ na wysokość opłaty miesięcznej. Następnie ustalany jest zakres usług, roczny limit kilometrów i czas trwania umowy, który może wynosić od 24 do 48 miesięcy.

Potem wystarczy już tylko odebrać samochód i ruszyć w drogę. Kiedy Najem dobiegnie końca, po prostu wystarczy zwrócić auto i wybrać następne. To kolejna zaleta, ponieważ dalsza odsprzedaż pojazdu i kwestie związane z utratą wartości zostają po stronie Volkswagen Financial Services. Usługa Najem to połączenie jasnych warunków, bogatej oferty wysokiej jakości samochodów i radości płynącej z użytkowania auta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Advertisement