Policjant zauważył, że z bagażnika wystają ludzkie nogi

Taśmą zabezpieczyli zamek i stworzyli mechanizm z liny, którym podnosili klapę
Taśmą zabezpieczyli zamek i stworzyli mechanizm z liny, którym podnosili klapę
Źródło zdjęć: © KWP w Gorzowie

15.05.2023 14:13, aktual.: 15.05.2023 17:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W województwie lubuskim grupa nastolatków postanowiła dla zabawy przemierzać publiczne drogi w bagażniku. W pewnym momencie trafili na policjanta i żarty się skończyły.

Do tej sytuacji doszło w niedzielę, 14 maja br., w Świebodzinie. Policjant w czasie wolnym od służby przemieszczał się jedną z ulic miasta, kiedy zauważył, że z bagażnika samochodu jadącego przed nim wystają ludzkie nogi. Funkcjonariusz natychmiast zatrzymał pojazd i wezwał patrol.

W trakcie czynności wyszło, że trójka młodych mężczyzn postanowiła zrobić sobie zabawę. Z taśmy wykonali blokadę zamka od bagażnika, przymocowali linkę, którą mogli w pojeździe otwierać klapę i dla zabawy wystawiali nogi. W przypadku zdarzenia drogowego, w szczególności, kiedy ktoś najechałby na tył pojazdu, dwójce młodych mężczyzn znajdujących się w bagażniku pojazdu groziło ogromne niebezpieczeństwo.

KWP w Gorzowie

Kierowca, który w nieodpowiedzialny sposób przewoził kolegów, odpowie teraz przed sądem. Grozi mu grzywna i utrata prawa jazdy za narażeniem pasażerów na niebezpieczeństwo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także