Najdroższe rzeczy świata w przeliczeniu na samochody [cz. 1]

Ile Fordów Ka można kupić za najdroższą butelkę wódki? Ile Dacii Duster potrzeba, by wynająć najdroższy pokój hotelowy świata? Ile Lamborghini Aventadorów dostaniemy za najdroższego konia? Dzisiaj postanowiliśmy odpowiedzieć na te pytania.

Ten artykuł ma 10 stron:

Drogie rzeczy w przeliczeniu na samochody — wstęp

Do tego porównania zebraliśmy zestaw samochodów przedstawiających różne półki cenowe. Ich polskie ceny podane w katalogach bądź przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego przeliczyliśmy na dolary, by łatwiej obliczać liczbę aut potrzebnych do zakupu konkretnych przedmiotów lub usług. Poniżej znajdziecie pełną listę wraz z cenami:

Liczby samochodów, które kupimy za wartość danego przedmiotu lub usługi nie będziemy zaokrąglać czy podawać po przecinku, bo nie możemy kupić np. 0,76 Forda Ka czy 0,3 Porsche 911 (chyba, że udamy się na szrot).

Zobacz również: Tylko na Autokult.pl

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Styl życia:

Samochody ociekające złotem [cz.1] Zbuduj swój samochód z papieru! [cz.1] Wymarzony dom dla fana motoryzacji [wideo] Elvis Presley i jego samochody [cz. 1] Klasyczne i nowe amerykańskie radiowozy [część 1] F1 2014 od mistrzów kodu już w przygotowaniu Samochody Rowana Atkinsona Motoryzacyjne mistrzostwa świata – auta znanych piłkarzy Samochody na zamówienie – białe kruki motoryzacji [cz. 2] Samochody na zamówienie – białe kruki motoryzacji [cz. 1] Auta gwiazd sprzedane na aukcjach Zawodnicy, którzy przegrali przez przedwczesne świętowanie Policyjne radiowozy na bogato 10 teledysków z samochodami w rolach głównych [cz. 1] Budżetowe pojazdy bohaterów filmów i seriali Zdalnie sterowane filmowe pościgi [cz. 1] Najdziwniejsze luksusowe dodatki w samochodach Gdy dorosnę, będę Bugatti – dziwne i nieudane repliki [cz. 1] Fiat 500, Nissan Leaf, Chevrolet Camaro - nietypowe limuzyny [cz. 1] Rycerze na jednośladach i swobodni jeźdźcy, czyli filmy motocyklowe [cz.1] Sportowe samochody w płomieniach 25 lat w podróży, czyli długie wyprawy klasycznymi autami Najbogatsi ludzie świata w motobiznesie Auta szyte na miarę - pojazdy przygotowane przez projektantów mody